Stáhněte si zdarma nové grafické schéma budoucích Nokií S60

Téma Turquoise by se v budoucnosti mělo objevit mezi výchozími grafickými schématy mobilních telefonů založených na S60 3rd Edition FP1. Zatímco pro uživatele jsou témata jen drobným dárkem, Nokia vůbec poprvé veřejně zpřístupnila software z teprve připravovaných verzí mobilních operačních systémů. Zda bude Nokia v podobné strategii pokračovat závisí jen na ohlasu samotných uživatelů.

Klepněte pro větší obrázek
Pohotovostní displej tématu Turquoise

Jak se zatím zdá, nemusí společnost tohoto kroku litovat. Na internetové adrese Tommi’s S60 blogu toto téma někteří uživatelé označují za jedno z nejlepších, které kdy viděli. Bude se líbit i vám?

Download grafického tématu Turquoise (zařízení založená na S60 3rd Edition)

Tip: Máte vlastní téma, se kterým byste se chtěli prosadit? Zajímáte se o to, aby váš telefon vypadal co možná nejlépe? Zkuste navštívit stránky e61life.com, kde do 19. října probíhá soutěž o nejlepší grafické schéma pro mobilní telefony S60 3rd Edition za rok 2006. Na stránkách je ke zhlédnutí a stažení i několik ukázek.

Témata článku: Zdarma, S budoucí, Schéma, Graf

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8