Stahujte novou verzi Nokia PC Suite

Nokia vydala novou verzi softwarového balíku PC Suite, který je určen pro práci s mobilními telefony z počítače. Je to verze pro operační systémy Windows XP/2000 a pro novější mobilní telefony – jak běžné, tak se Symbianem od modelu 7610 výš (prohlédněte si tabulku kompatibility).

PC Suite si můžete stáhnout zdarma z adresy www.nokia.com/pcsuite. Zde klepněte na odkaz Download a v políčku Change Language vyberte Czech. Následně klepněte na Download now a v novém okně, které se otevře, ještě na tlačítko Accept and Start Download. Připravte se na stahování 22 MB dat.

Nová verze PC Suite oficiálně přináší tři novinky:

Get Connected Wizard: nástroj pro snadné propojení telefonu a počítače přes Bluetooth, infraport nebo kabel. Chová se ale stejně jako dřív, neobjevil jsem žádné podstatné vylepšení.

One Touch Access: pomůže při připojení k internetu přes mobil. Tento nástroj byl k dispozici i dřív, ale pouze jako samostatná aplikace.

Image Store: z uživatelského hlediska je to asi nejdůležitější novinka. Dokáže automaticky stáhnout do počítače všechny fotografie a videa. Můžete si vybrat, jestli se mají zároveň odstranit z paměti telefonu, nebo jestli je chcete jen kopírovat. Stahování obrázků pomocí tohoto nástroje je rychlejší a jednodušší než postup přes Správce souborů.

Nokia v PC Suite opět trochu změnila grafiku. Majitele telefonů se Symbianem ale nepotěší, že opět nemohou z počítače posílat textové zprávy. Příslušná aplikace je stále funkční pouze s mobily řady Series 40.

Diskuze (14) Další článek: Recenze: GPS Nokia a navigační systém Wayfinder

Témata článku: Nokia, Podstatné vylepšení, PC Suite, Change Language, Nejdůležitější novinka


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35