Stále častěji stahujeme hudbu přímo z mobilů

Zájem o digitální hudbu v České republice roste. Dokazují to statistiky prodeje největšího tuzemského obchodu s digitální hudbou – t-music PLAY!. Počet nakupujících, kteří mohou vybírat z více než jednoho milionu skladeb, se stále zvyšuje a momentálně se vyšplhal na 26 tisíc stažených skladeb měsíčně.

Většina zákazníků upřednostňuje pohodlný nákup přímo ze svého mobilního telefonu. Své oblíbené songy si mohou stáhnout kdykoliv, kdekoliv a jednoduše za ně zaplatit. Nemusí nikde zadávat své číslo platební karty nebo si kupovat speciální kupóny, cena skladby se jim zahrne buď do pravidelného Vyúčtování služeb, nebo je stržena z kreditu jejich Twist karty.

Nejpopulárnější skladbou první poloviny roku se stalo filmové „Falling Slowly“ česko-irského dua Markéta Irglová & Glen Hansard. Oskarový hit si stáhlo více než 8 000 zákazníků. Druhé polovině roku zatím vévodí britští Coldplay s prvním singlem Violet Hill z jejich nové desky. Za necelý měsíc si jej pořídilo již téměř 2 500 fanoušků.

Zajímavou příležitost má t-music PLAY! také pro kapely z portálu www.stage.cz. Ty mohou v obchodě nabízet své songy, přičemž nejúspěšnější se pyšní až stovkou stažení své produkce za měsíc. t-music PLAY! bude nyní vyplácet první podíly z prodejů. Skladby od „Stage interpretů“ budou navíc brzy k mání za zcela speciální cenu – 9,90 Kč.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Čas, Mobil, Coldplay

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34