Staňte se díky N-Gage mistrem světa ve wrestlingu

Tisková zpráva

Společnosti Nokia a THQ Wireless dnes prostřednictvím společného podniku vytvořeného společnostmi THQ Inc. a JAKKS Pacific Inc. oznámily, že společně s World Wrestling Entertainment (WWE) připravují hru WWE Aftershock. WWE Aftershock pro N-Gage nabízí hráčům možnost postavit se do ringu a změřit své síly s některou z deseti superstar soutěže WWE v populárním mistrovství ve wrestlingu. Díky propojení přes Bluetooth umožňuje WWE Aftershock hru několika hráčům najednou a na pultech obchodů by se měla objevit v posledním čtvrtletí roku 2004.
 
„WWE je v současné době jednou z nejsilnějších a nejznámějších značek zábavního průmyslu,“ uvedl Pasi Polonen, ředitel divize Game Publishing obchodní jednotky Games společnosti Nokia. „Jsme nadšeni, že můžeme uživatelům zařízení N-Gage nabídnout titul věnovaný wrestlingu – je to něco, jako kdybychom získali pás vítězství na mistrovství světa v těžké váze!“
 
„Platforma N-Gage nabízí hráčům zcela nový přístup k hraní – prostě si dáte přístroj do kapsy a jdete,“ uvedl Tim Walsh, prezident společnosti THQ Wireless. „Díky jedinečné kombinaci herních schopností a funkcí typických pro telefon je N-Gage originální stejně tak jako WWE a je pro nás proto přirozeným partnerem.“

WWE Aftershock nabízí stejně okázalou a skvělou podívanou jako zápasy špičkových superstar ve wrestlingu. Hra je zasazena do trojrozměrného prostředí, probíhá v reálném čase a díky střídání záběrů z různých úhlů nabízí skutečně strhující vizuální zážitek. Každá z wrestlingových superstar je ve hře zpracována stejně nadsazeným způsobem, díky kterému je WWE absolutní špičkou v živé zábavě.
 
Virtuální superstar se do sebe mohou pustit v rychlém exhibičním zápase, mohou zdlouhavě bojovat o přežití, sehrát strhující turnaj, nebo se utkat v nedostižných hlavních zápasech. WWE Aftershock nabízí širokou škálu hracích režimů určených pro jednoho i více hráčů, které uživatelům poskytnout nekonečné hodiny zábavy. N-Gage Arena dále rozvíjí soutěživost a sociální vazby mezi uživateli prostřednictvím žebříčků a „odemknutelných“ superstar.

Diskuze (2) Další článek: CDMA: postřehy prvních uživatelů

Témata článku: Nokia N-Gage, Zábavní průmysl, Svět

Určitě si přečtěte