Star Wreck: stáhněte si film do S60 nebo iPodu zdarma

Tommi Vilkamo dnes na svém blogu věnovaném aplikacím pro smartphony se Symbianem S60 upozornil na mobilní edici celovečerního filmu Star Wreck: In the Pirkinning. K dispozici jsou tři verze:

Filmy pro mobilní telefon jsou ve formátu 3GP, stačí je stáhnout, nahrát na paměťovou kartu a ve vestavěné aplikaci smartphonu přehrát. Na oficiálních stránkách projektu lze najít i české titulky, ty jsou ale určeny pro PC verzi filmu, formát SRT asi mobil nepřečte.

Star Wreck je amatérský projekt. I když letošní díl In the Pirkinning je sci-fi film celovečerní délky natočený profesionální technikou, stále jde o silně nezávislé dílo. Tvůrci svůj film nabízejí zdarma, za dva měsíce ho stáhly téměř tři miliony zájemců. V Internet Movie Database jej ohodnotili známkou 7,6 bodů z deseti možných. To je poměrně slušný výsledek. Podobnost názvu se známou sérií Star Trek není náhodná, Star Wreck ji úspěšně paroduje.

Zdroj: S60 Application blog

Témata článku: Zdarma, Film, iPod

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8

Svět se zbláznil. Smajlíci už hrají i ve filmu

Svět se zbláznil. Smajlíci už hrají i ve filmu

8.  8.  2017 | Miksa Martin | 6