Stark Distribution: Xiaomi s oficiální CE certifikací pro český trh

Stark Distribution: Xiaomi s oficiální CE certifikací pro český trh

Rádi byste telefon stále populárnější značky Xiaomi, ale odrazovaly vás pokoutné dovozy a nejistota, zda v českých podmínkách bude všechno fungovat, jak má? Zárukou má být oficiální CE certifikace, kterou pro smartphony Xiaomi a český trh získala společnost Stark Distribution. Firma dodává zařízení Xiaomi prodejcům jako jsou Alza.cz, CZC.cz, Mall.cz, TS Bohemia a dalším.

Stark Distribution disponuje Prohlášením o shodě (s požadavky nařízení vlády 426/2000 Sb. a další českou i evropskou legislativou) pro veškeré současné produkty Xiaomi a bude je nadále zajišťovat i pro budoucí modely. Prohlášení o shodě umožňuje označení výrobku značkou CE, kterou teď nesou veškerá zařízení z distribuce Stark Distribution a jejich balení.

Klepněte pro větší obrázek 
Označení CE (Conformité Européenne) dokládá, že výrobek byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru a splňuje legislativní požadavky EU. Pozor na známku China Export, má evidentní cíl zmást spotřebitele, grafická podoba vychází z oficiální evropské značky.

Dalším slibným krokem je oznámení spolupráce s komunitou MIUI CZ&SK. Spojení si klade za cíl přinést českým zákazníkům jistotu těch nejlepších služeb a veškeré podpory telefonů a příslušenství Xiaomi. Telefony z čínské produkce nemají primárně dostupné služby Google a patřičnou českou lokalizaci, tu zajišťují uživatelé sdružení okolo komunitního portálu MIUI. 

Diskuze (26) Další článek: Samsung Level Box mini: hudba ještě v menším [test]

Témata článku: Xiaomi, Český trh, Grafická podoba, Trh, Český

Určitě si přečtěte