Stylová a dotyková LG se chystají do Evropy

Nová stylová LG, která budou k vidění na CeBitu, se nakonec dostanou do prodeje i v Evropě. A při pohledu na ně, jsme za toto rozhodnutí určitě vděční. Bližší specifikace se dozvíme teprve na Hannoverském veletrhu, prozatím nabízíme alespoň fotky.

Klepněte pro větší obrázek 
LG KF240 má kromě zajímavého designu i dvoumegapixelový fotoaparát a možnost nepřetržitého poslechu hudby po dobu deseti hodin.

Podstatně více informací můžeme nabídnou o vyšším modelu KF750, který se svými parametry jednoznačně řadí mezi nejvážnější konkurenty špičkového Samsungu Soul. Displej disponuje rozlišením 240 × 320 bodů a je dotykový. KF750 ale navíc bude vybaven i touchpadem. Fotoaparát má rozlišení 5 Mpx, podporovány jsou paměťové karty a interní paměť se dostala na hodnotu 160 MB. Škoda, že neznáme přesné rozměry, podle obrázků to vypadá, že KF750 je hodně štíhlý mobil.

Klepněte pro větší obrázek
Další korejsko-korejská bitva mezi Samsungem a LG se odehraje na dotykovém poli

Zdroj: unwiredview

Diskuze (1) Další článek: Malá březnová revoluce u O2: MMS obrázky budou za předplatné

Témata článku: LG, LG KF240, LG KF300, LG KF750 Secret, Nejvážnější konkurent, Dot, Styl, Dotyk


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80