Stylový mobilní telefon Siemens CL50 přichází do Evropy.

Divize Information and Communications Mobile společnosti Siemens (Siemens IC mobile) dnes uvedla na evropský trh nový mobilní telefon - Siemens CL50. Je to první zavíratelný telefon, který Siemens v  Evropě nabízí. CL50 je elegantní přístroj s  dvoudílným displejem, umožňuje zasílat emotivně laděné zprávy a zřetelně zvukově odlišuje jednotlivé volající. Nabízí individuální nastavení obrázků a zvuků, které uspokojí specifické potřeby každého uživatele.

Siemens CL50 má širokou škálu funkcí, k  nimž patří polyfonní zvuky, zprávy EMS (Enhanced Messaging Service) a vyzvánění podle volajícího. Uživatelé telefonu mají k  dispozici prohlížeč WAP 1.2.1, s  nímž se mohou kdykoli a kdekoli připojit k  celosvětové síti WWW.

Telefon je dvoupásmový - funguje v  sítích GSM 900 i GSM 1800. Nabízí také nejmodernější funkce, které mimo jiné umožňují vyjádřit osobnost každého uživatele. Majitel telefonu Siemens CL50 bude moci přiřadit různé melodie různým lidem, takže nebude problém poznat totožnost každého volajícího. Přístroj se rovněž může pochlubit podporou technologie EMS, která dovoluje vkládat do SMS zpráv obrázky a zvuky a odesílat tyto zprávy na další telefony podporující EMS.

Tento nový model bude na evropských trzích k  dostání od prosince 2002 a jeho cena se bude pohybovat mezi cenami telefonů SL45 a S45. Telefon, který váží jen 70 gramů, bude dodáván v  barevném provedení Champagne. Z  řady doplňků Siemens Original Accessories si lze k  tomuto přístroji pořídit lithio-iontovou baterii 600 mAh a sadu sluchátek s  mikrofonem Loop Headset, což je stylové řešení dovolující uživatelům, aby svůj mobil nosili na krku a užívali si telefonování s  volnýma rukama.

Dobrý tip: přečtěte si naši recenzi.

Diskuze (7) Další článek: T-Mobile má téměř dvakrát rychlejší GPRS

Témata článku: Siemens, Siemens CL50, Styl, Telefon, Mobil, Mobilní telefon

Určitě si přečtěte