Šuškanda: 3G iPhone s tloušťkou pouze 9 mm

Přestože jsme nedávno tipovali, že nový iPhone s 3G bude mít stejnou konstrukci jako předchozí model, po internetu kolují zvěsti, že tomu tak nebude. Jeho tělo by totiž mělo být o 22 % tenčí. Dle výpočtu se tak z tloušťky 11,6 mm můžeme těšit na pouhých 9 mm. Pokud vás napadne, že do menšího obalu se nevejde baterie o velké výdrži, tajný informační zdroj tvrdí, že výdrž se dokonce vylepší.

Klepněte pro větší obrázek 

Další informace už jen potrvzují, že iPhone 3G bude obsahovat GPS a bude se prodávat ve verzích s 16 nebo 32GB pamětí. Pokud se už nemůžete dočkat, do 9. června, kdy bude představen, moc času na našetření údajných 200 dolarů na jeho koupi nezbývá. 3G iPhone se zřejmě bude prodávat ve třech barvách.

Zdroj: CultOfMac

Témata článku: 3G, Apple iPhone 3G, Apple iPhone 3G 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Apple iPhone SE, Apple iPhone SE 64GB

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161