Šuškanda: Apple a Motorola možná pracují na novém mobilu

Šuškanda: Apple a Motorola možná pracují na novém mobilu

Šušká se, že Apple s Motorolou spolupracují na vývoji nového mobilního telefonu. Do ohně přihazuje třeba server Engadget.com, který v posledních dnech neustále hledá a píše o nových indiciích. V diskusi na TreoMac se objevila historka administrátora serveru, který se ve vlaku setkal s tajemným zaměstnancem Motoroly a získal od něj další informace.

Telefony by měl mít „střeva“ Motoroly, navenek se ale asi bude tvářit jako Apple. Můžeme očekávat elegantní design, přímou spolupráci se službou iTunes – tedy přehrávání MP3 a snad i přístup k internetovému obchodu. Tajemný informátor zmínil i slot pro paměťové karty a konektor podobný USB.

I když všechno zatím vypadá spíš jako dobrodružný film, vstup Apple do mobilního byznysu by moc nepřekvapil. Svět směřuje k multifunkčním zařízením a Apple by se svým MP3 přehrávačem iPod mohl zabodovat i v mobilech. V rámci společnosti navíc vznikla samostatná divize, která se věnuje iPodu – jenže přehrávač hudby je trochu málo na takové strukturální změny. Jsme zvědavi a čekáme víc.

(Schválně zkuste, co se skrývá za doménou www.iphone.com)

Témata článku: Apple, Motorola, Apple iPhone 4GB

4 komentářů

Nejnovější komentáře

  • med 10. 12. 2004 21:48:17
    Pre vela ludi zbozne zelanie aby Apple vyrabal telefony. Na druhej strane...
  • Marek Lutonský 10. 12. 2004 18:07:23
    Motorola už oznámila, že s Apple bude spolupracovat. Zatím se sice mluvilo...
  • Petr Blau 10. 12. 2004 16:58:53
    Kdyz se divam okem applisty ne design Motoroly Razr V3 tak bych se tomu...

komerční sdělení

Komerční sdělení