Šuškanda: Apple a Motorola možná pracují na novém mobilu

Šušká se, že Apple s Motorolou spolupracují na vývoji nového mobilního telefonu. Do ohně přihazuje třeba server Engadget.com, který v posledních dnech neustále hledá a píše o nových indiciích. V diskusi na TreoMac se objevila historka administrátora serveru, který se ve vlaku setkal s tajemným zaměstnancem Motoroly a získal od něj další informace.

Telefony by měl mít „střeva“ Motoroly, navenek se ale asi bude tvářit jako Apple. Můžeme očekávat elegantní design, přímou spolupráci se službou iTunes – tedy přehrávání MP3 a snad i přístup k internetovému obchodu. Tajemný informátor zmínil i slot pro paměťové karty a konektor podobný USB.

I když všechno zatím vypadá spíš jako dobrodružný film, vstup Apple do mobilního byznysu by moc nepřekvapil. Svět směřuje k multifunkčním zařízením a Apple by se svým MP3 přehrávačem iPod mohl zabodovat i v mobilech. V rámci společnosti navíc vznikla samostatná divize, která se věnuje iPodu – jenže přehrávač hudby je trochu málo na takové strukturální změny. Jsme zvědavi a čekáme víc.

(Schválně zkuste, co se skrývá za doménou www.iphone.com)

Diskuze (4) Další článek: Stáhněte si obálku Mobilit na telefon nebo monitor

Témata článku: Apple, Motorola, Apple iPhone 4GB, Mobil, APP, #Apple, Motor


Určitě si přečtěte

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 53

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21