Šuškanda: chystá Siemens levné véčko?

Klepněte pro větší obrázekPodle informací, které se objevily na fóru serveru Mobile-review.com, Siemens pravděpodobně představí véčko pod označením AL65 (viz obrázek). Stane se tak příští týden v Madridu, německý výrobce tam zřejmě ukáže víc novinek. Co se týče avizovaného Siemensu AL65, výbavou a funkcemi se má postavit mezi Sony Ericsson Z200 a Motorolu V300. Cena by se měla pohybovat pod hladinou 200 dolarů. Přesnou podobu zatím neznáme, na obrázku vpravo můžete vidět skicu přístroje, která ovšem nemá se současnými Siemensy mnoho společného. No, uvidíme.

Další informace se týkají nástupce Siemensu S55, který se má postavit na úroveň Sony Ericssonu T630. Neobvyklý má být hlavně tvar a použitý materiál. Siemensu S65 se ale zřejmě příští týden nedočkáme, podle našeho odhadu se objeví až v březnu na CeBITu. V nejlepším případě na konci února v Cannes, kde se koná 3GSM kongres.

Témata článku: Siemens, Véčko, Sony Ericsson Z200

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Na MWC jsme vyzkoušeli androidí véčko Freetel Musashi. Japonci znovu předvedli jakých zběsilostí jsou schopni a telefon osadili rovnou se dvěma 4" displeji.

4.  3.  2016 | Miksa Martin | 4

Alcatel One Touch 536: véčko pro seniory

Alcatel One Touch 536: véčko pro seniory

28.  3.  2013 | Láska Jan | 12