Šuškanda: Eurotel - po třetí minutě zdarma ještě dva měsíce

Minulý týden jsme vás informovali, že Eurotel prodloužil svoji akci Dlouhé hovory zákazníkům s předplacenou službou Go až do konce dubna, tedy o měsíc oproti původnímu plánu. Zdá se, že ani paušální zákazníci nezůstanou zkrátka. Donesla se k nám z důvěryhodného zdroje informace, že Eurotel prodlouží akci pro volání po třetí minutě zdarma, určenou právě paušálním zákazníkům. Původně měla skončit na konci března, ale prodloužena bude o dva měsíce, tedy až posledního květnového dne.

Nabídka volání zdarma po třetí minutě hovoru pouze pro volání do vlastní nebo pevné sítě a to v období víkendů a svátků. V pracovní dny lze takto volat pouze v období od 19:00 do 7:00 hodin. Služba je všem paušálním zákazníkům aktivována automaticky a zdarma.

Témata článku: Zdarma, EU, Měsíc, Min, Euro

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

Včera | Kůžel Filip | 8

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44