Šuškanda: Sony Ericsson F700 pro vyšší vrstvy

V internetových diskusních fórech se začíná šeptat o připravovaném Sony Ericssonu F700. Zmiňují ho i přispěvatelé, kteří dříve správně upozornili na chystané modely a z pohledu věrohodnosti tedy mají vysoký kredit. Navíc jde o zprávy z různých směrů, které se doplňují a potvrzují.

Mělo by jít o dalšího následníka úspěšného Sony Ericssonu T610. Na rozdíl od modelu K700, který by se měl objevit už v červnu, však směřuje do vyšší třídy. Podobně jako Nokia 8910i by i tento telefon měl být zaměřen na úzkou klientelu, která ocení kvalitní materiály a styl. K tomu by ale Sony Ericsson měl nabídnout i funkce: fotoaparát s rozlišením 1,3 Mpx, podporu paměťových karet a všechno, co už známe z dříve uvedených modelů.

Nemáme obrázek, nemáme žádné podrobné specifikace. Šuškanda je ale už natolik silná, že ji nemůžeme přehlížet. Navíc je třeba mít v paměti, že informace o nových modelech Sony Ericssonů na veřejnost prosákly často mnohem dřív, než byly oficiálně představeny. Uvedení Sony Ericsson F700 se prý plánuje na září až říjen.

Diskuze (13) Další článek: Hoverball: Vybíjená trošku jinak (+ soutěž)

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Nokia 8910i, Son

Určitě si přečtěte