Šuškanda: studentský tarif O2 Pohoda už od šesti let

Od důvěryhodného zdroje jsme zjistili, že O2 od října chystá snížit věkovou hranici pro aktivaci O2 Pohoda. Zatímco dnes si ho mohou aktivovat pouze studenti ve věku od patnácti let, v pondělí bude věková hranice snížena na šest let. Druhou podmínkou je, aby se jednalo o školáka, pro děti v předškolním věku tarif není určen.

Dítě si tarif samozřejmě nemůže aktivovat samo. O2 bude při aktivaci vyžadovat rodné číslo zastupující osoby (otec, matka), rodné číslo dítěte, občanský průkaz zastupující osoby, rodný list (pokud dítě není zapsáno v průkazu zastupující osoby). Je třeba také prohlášení, že dítě chodí do školy. U studentů nad patnáct let se podmínky aktivace tarifu nezmění.

Je pravděpodobné, že O2 u tarifu Pohoda zároveň sníží minutovou sazbu pro volání na pevné sítě z 5 Kč na 3,50 Kč (bez DPH).

Diskuze (21) Další článek: DivX Mobile: utopie nebo budoucnost mobilních filmů?

Témata článku: Studentský tarif, Předškolní věk, Pohoda, Tarif, Let


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10