Šuškanda: také Gucci chystá mobil

Ve veřejné internetové fotogalerii Flickr se objevila zajímavá skica, která má předznamenat příchod nového mobilu / komunikátoru s geny módního průmyslu. Možná jde pouze o práci zručného grafika, možná se po LG Prada a Nokii Giambattista Valli skutečně dočkáme další módní ikony.

Klepněte pro větší obrázek

Nabízí se otázka, s kým by se mohl Gucci pro vývoj takového přístroje spojit. V módě je štíhlý design, v něm je světovým přeborníkem Samsung. Nosí se skleněný či kovový lesk, ten umí kromě LG také Motorola. Velikánem, který nemá stylový model je Sony Ericsson. Možností je skutečně mnoho.

Samotný přístroj na obrázku evidentně vsází na ovládání prostřednictvím dotykového displeje. Záhadou zůstává objekt pod ním. Vypadá jako reproduktor, mohl by to být nějaký dosud neznámý ovládací prvek.

Diskuze (5) Další článek: Harvard: Apple už na iPhonu vydělal 400 miliónů dolarů

Témata článku: LG Prada 3.0, Mobil, Kovový lesk, Skica


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21