Symbian + iTunes + Mass Storage? Ale ano!

Symbian + iTunes + Mass Storage? Ale ano!
Jedním z nedostatků, které jsou vytýkány chytrým telefonům s operačním systémem Symbian je chybějící podpora Mass Storage, tedy jednoduchého kopírování souborů z počítače do telefonu. Ta by se měla objevit až u nových hudebních modelů Nokia N91 a Nokia 3250. S hudebním správcem Apple iTunes je navíc kopírování ještě složitější. Pokud právě iTunes používáte a rádi byste kopírovali svoji hudbu bez starostí přímo z této aplikace, utilita Mass Storage Synchronizer pomůže problémy s kopírováním jednoduše obejít.

Co budete potřebovat:

Návod:

 1. Nainstalujte aplikaci Apple iTunes. Po prvním spuštění program prohledá disk a do knihovny uloží zaznamená všechny uložené hudební soubory.
 2. Do kořenového adresáře pevného disku rozbalte stažený archiv s aplikací Mass Storage Synchronizer. V přiloženém souboru readme.txt najdete více informací o tom, jak s aplikací pracovat.
 3. Spusťte aplikaci MassStorSync Nokia. Zároveň spusťte iTunes. V seznamu sekcí najdete novou položku Nokia Phone Folder. Do této složky můžete přesouvat a kopírovat hudební soubory.

  Klepněte pro větší obrázekPoložka v menu iTunes
 4. Následně už stačí jen vložit paměťovou kartu do čtečky a aktivovat aplikaci MassStorSync Nokia. Po dokončení kopírování můžete vrátit paměťovou kartu do telefonu a začít si naplno užívat svojí hudby.

  Klepněte pro větší obrázek
  Zpráva o dokončení přenosu

Originální návod s poznámkami a dalšími možnostmi nastavení chování programu Mass Storage Synchronizer najdete na serveru AllAboutSymbian.com.

Témata článku: Nokia 3250, Nokia 3250 XpressMusic, Nokia N91, Nokia N91 8GB

7 komentářů

Nejnovější komentáře

 • MASH 8. 11. 2005 18:54:57
  Abychom si rozumeli: Vezmes N-Gage, pripojis ji kabelem k nejakemu...
 • alf 8. 11. 2005 18:54:41
  tak tak svata pravda ja mam tiez n-gage a usb mass storage ma.nokia asi...
 • jouda 8. 11. 2005 15:43:52
  Noo sto let stará zase ne,ale zvládá naprosto v pohodě Mass Storage na...

komerční sdělení

Komerční sdělení