Symbian + iTunes + Mass Storage? Ale ano!

Jedním z nedostatků, které jsou vytýkány chytrým telefonům s operačním systémem Symbian je chybějící podpora Mass Storage, tedy jednoduchého kopírování souborů z počítače do telefonu. Ta by se měla objevit až u nových hudebních modelů Nokia N91 a Nokia 3250. S hudebním správcem Apple iTunes je navíc kopírování ještě složitější. Pokud právě iTunes používáte a rádi byste kopírovali svoji hudbu bez starostí přímo z této aplikace, utilita Mass Storage Synchronizer pomůže problémy s kopírováním jednoduše obejít.

Co budete potřebovat:

Návod:

  1. Nainstalujte aplikaci Apple iTunes. Po prvním spuštění program prohledá disk a do knihovny uloží zaznamená všechny uložené hudební soubory.
  2. Do kořenového adresáře pevného disku rozbalte stažený archiv s aplikací Mass Storage Synchronizer. V přiloženém souboru readme.txt najdete více informací o tom, jak s aplikací pracovat.
  3. Spusťte aplikaci MassStorSync Nokia. Zároveň spusťte iTunes. V seznamu sekcí najdete novou položku Nokia Phone Folder. Do této složky můžete přesouvat a kopírovat hudební soubory.

    Klepněte pro větší obrázekPoložka v menu iTunes
  4. Následně už stačí jen vložit paměťovou kartu do čtečky a aktivovat aplikaci MassStorSync Nokia. Po dokončení kopírování můžete vrátit paměťovou kartu do telefonu a začít si naplno užívat svojí hudby.

    Klepněte pro větší obrázek
    Zpráva o dokončení přenosu

Originální návod s poznámkami a dalšími možnostmi nastavení chování programu Mass Storage Synchronizer najdete na serveru AllAboutSymbian.com.

Diskuze (7) Další článek: Na e-mailové dotazy nejlépe reaguje Eurotel

Témata článku: Nokia 3250, Nokia 3250 XpressMusic, Nokia N91, Nokia N91 8GB, ITunes, Sto

Určitě si přečtěte