Symbian bilancuje první čtvrtletí

Sdružení Symbian dnes oznámilo výsledky za první čtvrtletí letošního roku. Koho zajímají finanční data, najde je v této tiskové zprávě, my se podíváme na jiné informace.

Chytrých mobilních telefonů s operačním systémem Symbian se v prvním čtvrtletí prodalo 2,4 milionů kusů. Meziroční nárůst je více než 100 %, protože loni ve stejné době se udalo „jen“ 1,18 milionů chytrých symbianových mobilů.

V současnosti se na světě prodává osmnáct mobilních zařízení se Symbianem, v prvním čtvrtletí přibyly dva produkty: Nokia 3620 a Fujitsu F900i. Dalších sedm mobilů ale bylo představeno: Motorola A1000, Nokia 9500 Communicator, 7610 a 6620, Panasonic X700, Samsung SGH-D710 a čínská verze Siemensu SX1. Licenci pro používání Symbianu získaly v prvním čtvrtletí tři společnosti: LG Electronics, Arima a Lenovo.

Diskuze (4) Další článek: Eurotel zlevňuje Data Nonstop!

Témata článku: Nokia 9500, Panasonic X700, Čtvrtletí, Čtvrt, První čtvrtletí


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

** Nokia 7 Plus je smartphone vyšší třídy s rozumnou cenovkou. ** Lákadlem je čistý Android, skvělá výdrž i fotoaparát Zeiss ** Bonusem je dostatek výkonu i paměti

Martin Miksa | 61

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 26