T-Mobile a MMS: tak trochu chodí, tak trochu nechodí (doplněno o vyjádření TMO)

T-Mobile a MMS: tak trochu chodí, tak trochu nechodí (doplněno o vyjádření TMO)

Právě v redakci testujeme zasílání MMS v různých sítích mezi sebou. Nejprve je na řadě T-Mobile versus Oskar. První testovací MMS z TMO do Oskara došla cca po šesti hodinách, další odeslaná MMS zatím nedorazila. Stejně tak se zatím nepodařilo zaslat MMS z Oskara na T-Mobile.

Zkoušeli jsme, kdo je na vině a s největší pravděpodobností je to T-Mobile. MMS se totiž zpožďují i při zasílání na čísla v jeho sítě, u Oskara došla MMS na jiné Oskarovo číslo téměř okamžitě. Kromě toho se mi cca půl hodiny vůbec nepodařilo odeslat MMS z T-Mobilu (okolo sedmnácté hodiny).

A jak jste na tom vy? Také se vám zdá, že MMS u TMO moc nechodí?

Oživeno středa, 23.20: Už se zdálo, že T-Mobile nebo kdokoli jiný na cestě problém opravil, ememesky chodily na Oskara během několika okamžiků. Nyní se ale zase na displeji telefonů objevuje hlášení "síťová chyba".

Doplněno vyjádřením T-Mobilu: V úterý 2.9. v nočních hodinách a ve středu 3.9. během dne docházelo ke zpoždění doručování MMS zpráv. Příčinou situace byly rekonfigurace MMSC.
 
Obtíže se podařilo byly vyřešit ve středu v pozdních odpoledních hodinách, kdy již zprávy byly spolehlivě doručovány. V noci ze středy na čtvrtek byly provedeny poslední úpravy na MMS centru, které problém definitivně odstranily.

64 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Chameleon 7. 9. 2003 18:58:17

    Kvůli Oskarovi s tím nic nedělali ... pro účely předchozích testů to...

  • MX 7. 9. 2003 16:14:44

    Velikost není problémem sítě, ale telefonů. Sou founy který přijmou...

  • MCore 7. 9. 2003 14:33:58
    Oskar to zvládl za hodiny... Moje zkušenost. Mám oskara rád i když ne vše...

komerční sdělení

Komerční sdělení