T-Mobile Bav se: koncertní turné zdarma a pro všechny

T-Mobile jako partner koncertního turné hudební skupiny United Flavour přichystal svým zákazníkům možnost získat vstupenky na toto turné zdarma. Nabídka je určena výhradně pro zákazníky tarifu Bav se, kteří o ně mohou požádat na značkových prodejnách či zákaznické lince na čísle 4603.

Koncertní turné začíná 28. listopadu v Českých Budějovicích a končí 19. prosince v Brně (podrobnosti naleznete zde). Kromě samotného vystoupení připravil T-Mobile návštěvníkům několik dalších překvapení. Jedním z nich jsou například plakáty kapely a několik skladeb v digitální podobě, stačí si vzít na koncert mobilní telefon s podporou technologie Bluetooth.

Pokud se vám ovšem na koncert nechce, tak operátor nachystal na svých hudebních stránkách www.stage.cz/united-flavour zbrusu nový videoklip této skupiny, který si lze přehrát v klidu domova.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Koncert, Mobil

Určitě si přečtěte

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5