T-Mobile Bonus karta: výhody na mobilu i na bankovním účtu

Mobilní operátor T-Mobile a Komerční banka představili společně výjimečný produkt na českém trhu kreditních karet: T-Mobile Bonus kartu. Tato novinka je určena pro tarifní zákazníky společnosti T-Mobile a jak už název napovídá, je spojena s věrnostním programem T-Mobile Bonus. Kromě dalších výhod nabízí nejdelší bezúročné období na českém trhu.

Klepněte pro větší obrázek
Jak taková kreditka s logem T-Mobilu vypadá?

Karta je vázaná na věrnostní program T-Mobile Bonus, jehož členové sbírají body za mobilní služby T-Mobile nebo využívají zvýhodněné nabídky. A nyní nově může zákazník získat další body i za placení T-Mobile Bonus kartou u obchodníků. Body za platby obdrží bez ohledu na to, jakou výhodu má nastavenou v T-Mobile Bonus programu. Konkrétně je to 1 T-Mobile Bonus bod za každých utracených 30 Kč. Zákazník navíc dostane extra body za první použití karty, příjemným benefitem je i okamžitá sleva u vybraných partnerů (prvním je prodejce sportovních oděvů Alpine Pro).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Příklad z praxe: kupte si auto za 345 000 Kč, zaplaťte jej kreditkou a T-Mobile vám pak dá Nokii 5310 XpressMusic za korunu. Celý katalog odměn programu T-Mobile Bonus je k nahlédnutí zde

Kreditní karta ale nabízí výhody i z té bankovní strany partnerství T-Mobile + Komerční Banka. Více už výkonný ředitel pro marketing a business development KB Zdeněk Mojžíšek: „Komerční banka poskytne všem klientům, kteří využijí T-Mobile Bonus kartu, na trhu bezkonkurenční bezúročné období v délce až 76 dnů. Toto bezúročné období se vztahuje jak na platby kartou, tak i výběry z bankomatů, což je na českém trhu výjimečné.“

Vedle standardního placení v obchodech, výběrů z bankomatů a plateb na internetu může držitel ze své T-Mobile Bonus karty také převádět peněžní prostředky na běžný účet a pracovat s hotovostí jako při využití běžného bankovního úvěru.

Klepněte pro větší obrázek
Sazebník poplatků spojených s kartou

Vysokou bezpečnost kreditní karty zajišťují transakční SMS, kterou její držitel obdrží ihned po realizaci transakce. Standardní součástí T-Mobile Bonus karty je také pojištění proti neschopnosti splácet. Vydání, aktivace a vedení karty je zdarma.

Diskuze (35) Další článek: O2 Smart Roaming: za kolik volat na dovolené a nebo ještě v letadle

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Bonus, Bezúročné období, Karta, Mobil, Běžný účet

Určitě si přečtěte