T-Mobile Bonus mění zvýhodněnou službu, přijdou SMS za 0,50 Kč

Zvýhodněnou službu věrnostního programu Bonus v podobě nočního volání vystřídá od října víkendové SMSkování za padesátník. Levnější SMS do vlastní sítě budou zákazníkům účtovány po celý víkend od soboty do posledního nedělního okamžiku, než hodiny odbijí půlnoc (od soboty 0:00 do neděle 23:59). Zvýhodněná služba platí i pro státní svátky, což se bude hodit ve dnech textovkového šílenství jako jsou Vánoce a Nový rok. Operátor v předchozích letech nabídl například víkendové volání do vlastní sítě za korunu, každou čtvrtou SMS zdarma, noční hovory do domácí sítě za 1 Kč, či „Ranní rozcvičku“ - textové zprávy od šesti do oběda za 0,50 Kč.

Klepněte pro větší obrázek
Registrovaní zákazníci si mohou vybrat buď sběr bodů a nebo zvýhodněnou službu

Zvýhodněné služby jsou oblíbené především mezi zákazníky s předplacenou kartou. Z členské základny věrnostního programu čítající více než 2 miliony využívá aktuální zvýhodněnou službu zhruba 40 % zákazníků. SMSkování za 0,50 Kč je platné půl roku, tedy do konce března 2009, pak přijde zase něco jiného. Více o fungování věrnostního programu Bonus se dozvíte v tomto článku.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, SMS, Bonus, Mobil

Určitě si přečtěte

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4


komerční sdělení

Komerční sdělení