T-Mobile bude mít výpadky některých služeb

Do redakce jsme dostali následující zprávu společnosti RadioMobil:

Vážení zákazníci,

o tomto víkendu dojde k dočasnému omezení funkčnosti některých nehlasových služeb naší sítě. Omezena bude například možnost nových registrací do všech služeb t-zones a provádění změn stávajícího nastavení těchto služeb.

V nočních hodinách dojde k omezení registrovaného přístupu prostřednictvím wapu, nebudou doručovány e-mailové zprávy a dojde také k výraznému omezení služeb SMS Chat a Moje Info a částečně služby T-Mobile Info.

Pro nezbytné omezení provozu portálu a služeb na něm provozovaných jsme vybrali takovou dobu, ve které by se omezení mělo dotknout co nejmenšího počtu zákazníků. Věříme, že nezbytnost těchto omezení pochopíte. Omlouváme se za případné problémy, které Vám v této souvislosti vzniknou.

RadioMobil a.s.

Diskuze (89) Další článek: Na dovolené s foťáčkem CommuniCam

Témata článku: Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11