T-Mobile Cestovatel: příchozí roaming zdarma

Pro všechny své zákazníky, kteří využívají roamingové zvýhodnění Cestovatel, připravil T-Mobile od 15. ledna dárek. Za příchozí hovory v zahraničí ve všech sítích T-Mobile totiž nezaplatí ani korunu. Dosud jim byl účtován sestavovací poplatek (34,51 Kč s DPH). Akce trvá do 31. března 2007 a vztahuje se jak na stávající tak nové uživatele Cestovatele. Cestovatel je ojedinělou nabídkou na českém trhu určenou pro všechny tarifní zákazníky T-Mobile. S ním mohou totiž z ciziny volat téměř za stejné ceny jako v České republice.

Díky Cestovateli se volající nemusí obávat o velikost účtu za hovory v zahraničí, což se výrazně projevuje i na roamingových statistikách. Průměrná délka příchozích hovorů, pokud zákazník využívá Cestovatele, vzrostla o úctyhodných 187 procent. Uživatelé zvýhodnění se nebojí v cizině ani sami telefonovat - doba trvání odchozích hovorů se prodloužila téměř dvojnásobně. Ještě výrazněji stoupl počet minut, které provolá zákazník v zahraničí - u odchozích hovorů o 110 procent, u příchozích dokonce o 262 procent.

Zvýhodnění Cestovatel je pro zájemce dostupné v 11 zemích, kde T-Mobile působí. Podstatně ušetří zákazníci na volání, SMS či datových přenosech v Německu, Rakousku, Slovensku, Maďarsku, Chorvatsku, Makedonii, Černé Hoře, Nizozemí, Velké Británii, USA a Polsku (síť ERA). Musí však v navštívených státech využívat síť T-Mobile.

Zvýhodnění Cestovatel

 Cena za minutu volání + sestavovací poplatek
Odchozí hovory 4,76 Kč / min. + 34,51 Kč
Příchozí hovory**0,00 Kč / min. + 0,00 Kč 
SMS5,95 Kč
GPRSInternet 0,12 Kč / kB 
WAP0,71 Kč / kB
Aktivace 0,00 Kč
Měsíční poplatek0,00 Kč
**cena během promoakce od 15. ledna do 31. března 2007
Diskuze (18) Další článek: Sony Ericsson: Bluetooth příslušenství pro hudbu a styl

Témata článku: Zdarma, Roaming, Mobil, Příchozí roaming

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Tři měsíce bez okovů. Jak se nám žije bez evropského roamingu?

Tři měsíce bez okovů. Jak se nám žije bez evropského roamingu?

** Chování Čechů v zahraničí se změnilo zcela zásadně ** V Chorvatsku jsme surfovali 50× více a spotřeba rostla v celé EU ** Překupníci se zahraničními tarify se neobjevili, operátoři nezdražují

23.  9.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 68