T-Mobile chystá nové kreditní tarify

T-Mobile chystá nové kreditní tarify

Do rukou se nám dostala zpráva, kterou operátor rozeslal svým obchodním partnerům. Z jejího textu vyplývá, že budou o nadcházejícím víkendu odstaveny veškeré on-line systémy pro správu klientské agendy. Důvodem je doplnění databáze o parametry nových tarifů. Aktivovány však budou až po dalším upozornění z centrály firmy, tedy logicky až po oficiálním představení.

Kromě toho, že se můžeme těšit na inovovanou nabídku programů, přinese tato akce i negativní skutečnosti. Veškerá komunikace mezi operátorem a jeho obchodními partnery bude probíhat off-line. Pokud si tedy od pátečního večera do nedělního odpoledne budete chtít aktivovat tarif, případně provést změnu, budete upozorněni na delší čekací lhůtu. Ta by se však bezpečně měla vejít do maximální hranice uvedené v obchodních podmínkách, tedy 5 pracovních dní.

U růžového operátora se něco chystá a bude to velké. Zatím jsme vycházeli pouze z náznaků a indicií, ale dnes už je téměř jasné, že pro nás T-Mobile chystá nové tarify. Už je také na čase, ty současné se s drobnými obměnami a doplňky drží už od srpna 2004.


Oživeno:

Zprávu nám potvrdil i druhý důvěryhodný zdroj. Nový zdroj informací navíc dodává, že nové tarify budou kreditní. S touto novou podobou tarifů jako první přišel Vodafone minulý rok v září a záhy byl následován O2. T-Mobile zatím jako jediný kreditní tarify nenabízí.

S kreditními tarify dostane zákazník za svůj paušál místo volných minut nebo SMS zpráv kredit, se kterým může naložit podle svého uvážení. Třeba jej může celý utratit za posílání SMS zpráv. Čím vyšší paušál, tím větší kredit a nižší ceny za služby. T-Mobile umožní narozdíl od konkurence kredit utrácet i za multimediální zprávy MMS. Unikátní by mělo být také upozorňování na zbylý kredit zákazníka.

Témata článku: Tarify, Kredit

70 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Mojmír 25. 1. 2007 23:21:44
    Na Odepiš jsem přecházel ze Slyším Vás a tam už jsem si nechal aktivovat...
  • Tom_82 25. 1. 2007 23:17:19
    I když se T-Mobile s O2 snaží konkurovat Vodafonu, který oběma operátorům...
  • Thom 25. 1. 2007 22:56:33
    Tipuju to na 10x Odepiš ;-)
Určitě si přečtěte

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

** Na infolince operátora nemusíte dostat správné informace ** Pokud máte starší tarif, na výpověď bez sankce máte nárok ** Výpověď můžete podat na prodejně nebo poslat poštou

19.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 14

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

** Tři zlatá operátorská pravidla: komplikovaně, draze, připlať ** Operátoři letos změnili nabídku tarifů, ušetřit vás ale nenechají ** Ceny už sice nemají úplně stejné, ale rozdíly jsou minimální

10.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 56

Týden mobilně 389: Naděje a zklamání z aukce i z QWERTY

Týden mobilně 389: Naděje a zklamání z aukce i z QWERTY

18.  6.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 12

Velcí operátoři nechtějí, virtuálové nemohou. Aukce dTestu s cenami nepohnula

Velcí operátoři nechtějí, virtuálové nemohou. Aukce dTestu s cenami nepohnula

** Velcí síťoví operátoři se aukce nezúčastnili ** Virtuální operátor Mobil od ČEZ vysoutěžil dva ze čtyř tarifů ** Na volání je nabídka skvělá, na data nikoliv

17.  6.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 69


komerční sdělení

Komerční sdělení