T-Mobile chystá nové kreditní tarify

T-Mobile chystá nové kreditní tarify

Do rukou se nám dostala zpráva, kterou operátor rozeslal svým obchodním partnerům. Z jejího textu vyplývá, že budou o nadcházejícím víkendu odstaveny veškeré on-line systémy pro správu klientské agendy. Důvodem je doplnění databáze o parametry nových tarifů. Aktivovány však budou až po dalším upozornění z centrály firmy, tedy logicky až po oficiálním představení.

Kromě toho, že se můžeme těšit na inovovanou nabídku programů, přinese tato akce i negativní skutečnosti. Veškerá komunikace mezi operátorem a jeho obchodními partnery bude probíhat off-line. Pokud si tedy od pátečního večera do nedělního odpoledne budete chtít aktivovat tarif, případně provést změnu, budete upozorněni na delší čekací lhůtu. Ta by se však bezpečně měla vejít do maximální hranice uvedené v obchodních podmínkách, tedy 5 pracovních dní.

U růžového operátora se něco chystá a bude to velké. Zatím jsme vycházeli pouze z náznaků a indicií, ale dnes už je téměř jasné, že pro nás T-Mobile chystá nové tarify. Už je také na čase, ty současné se s drobnými obměnami a doplňky drží už od srpna 2004.


Oživeno:

Zprávu nám potvrdil i druhý důvěryhodný zdroj. Nový zdroj informací navíc dodává, že nové tarify budou kreditní. S touto novou podobou tarifů jako první přišel Vodafone minulý rok v září a záhy byl následován O2. T-Mobile zatím jako jediný kreditní tarify nenabízí.

S kreditními tarify dostane zákazník za svůj paušál místo volných minut nebo SMS zpráv kredit, se kterým může naložit podle svého uvážení. Třeba jej může celý utratit za posílání SMS zpráv. Čím vyšší paušál, tím větší kredit a nižší ceny za služby. T-Mobile umožní narozdíl od konkurence kredit utrácet i za multimediální zprávy MMS. Unikátní by mělo být také upozorňování na zbylý kredit zákazníka.

Diskuze (70) Další článek: Samsung: pět let na českém trhu (rozhovor)

Témata článku: Tarify, Kredit, Nedělní odpoledne, Nov, Tarif, Páteční večer, Mobil, Nový zdroj


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 32

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 124

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

** Xiaomi Mi 8 Lite má velmi dobrý poměr ceny a výkonu ** Zadní strana s gradientem není všechno a dnes ji skoro každý ** Vlastnosti často dražších modelů vyvažují zbytečné kroky vedle

Jakub Vrbacký | 23

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 59