T-Mobile chystá nové kreditní tarify

T-Mobile chystá nové kreditní tarify

Do rukou se nám dostala zpráva, kterou operátor rozeslal svým obchodním partnerům. Z jejího textu vyplývá, že budou o nadcházejícím víkendu odstaveny veškeré on-line systémy pro správu klientské agendy. Důvodem je doplnění databáze o parametry nových tarifů. Aktivovány však budou až po dalším upozornění z centrály firmy, tedy logicky až po oficiálním představení.

Kromě toho, že se můžeme těšit na inovovanou nabídku programů, přinese tato akce i negativní skutečnosti. Veškerá komunikace mezi operátorem a jeho obchodními partnery bude probíhat off-line. Pokud si tedy od pátečního večera do nedělního odpoledne budete chtít aktivovat tarif, případně provést změnu, budete upozorněni na delší čekací lhůtu. Ta by se však bezpečně měla vejít do maximální hranice uvedené v obchodních podmínkách, tedy 5 pracovních dní.

U růžového operátora se něco chystá a bude to velké. Zatím jsme vycházeli pouze z náznaků a indicií, ale dnes už je téměř jasné, že pro nás T-Mobile chystá nové tarify. Už je také na čase, ty současné se s drobnými obměnami a doplňky drží už od srpna 2004.


Oživeno:

Zprávu nám potvrdil i druhý důvěryhodný zdroj. Nový zdroj informací navíc dodává, že nové tarify budou kreditní. S touto novou podobou tarifů jako první přišel Vodafone minulý rok v září a záhy byl následován O2. T-Mobile zatím jako jediný kreditní tarify nenabízí.

S kreditními tarify dostane zákazník za svůj paušál místo volných minut nebo SMS zpráv kredit, se kterým může naložit podle svého uvážení. Třeba jej může celý utratit za posílání SMS zpráv. Čím vyšší paušál, tím větší kredit a nižší ceny za služby. T-Mobile umožní narozdíl od konkurence kredit utrácet i za multimediální zprávy MMS. Unikátní by mělo být také upozorňování na zbylý kredit zákazníka.

Diskuze (70) Další článek: Samsung: pět let na českém trhu (rozhovor)

Témata článku: Tarify, Kredit, Nedělní odpoledne, Nový zdroj, Mobil, Tarif, Páteční večer


Určitě si přečtěte