T-Mobile dává mobil zdarma za aktivaci tarifu přes eShop

Zájemci o služby T-Mobilu, kteří se rozhodnou od 14. dubna aktivovat u operátora tarif a učiní tak přes jeho eShop, získají navíc dárek v podobě mobilního telefonu Samsung C140. Stejnou odměnu získají také v případě, pokud prostřednictvím eShopu převedou svoji Twist kartu na tarif, nebo pokud si zde objednají přenos svého telefonního čísla od konkurence a aktivaci tarifu u T-Mobile. Souběžně i nadále zůstává v platnosti další výhoda poskytovaná při nákupu přes eShop: u vybraného tarifu budou po půl roku platit o 20 % nižší paušál.

Samsung C140
Klepněte pro větší obrázekJednoduchý telefon klasické konstrukce s pasivním čtvercovým displejem, podporou GPRS a nízkou cenou.rozměry a hmotnost: 104 × 44 × 16 mm, 71 g
displej: 1,5'', pasivní CSTN, 128 × 128, 65 tisíc barev
sítě: GSM (900/1 800 MHz)
data: GPRS tř. 10
paměť: 0,6 MB
baterie: Li-Ion 800 mAh
12 %
(742. místo z 843)
katalog
cena: 1 020 Kč (Cybex)

Telefon Samsung C140 lze zdarma získat k novým aktivacím všech tarifů z nabídky, s výjimkou datových (Internet Basic, Internet Standard a Internet Premium) a Happy Partner. Nabídka se také nevztahuje na nákup balíčků HIT. Akce trvá pouze do vyčerpání zásob či do odvolání.

Dvacetiprocentní sleva na paušál po dobu šesti měsíců je při objednávce přes eShop poskytována nejen k novým aktivacím, ale také při prodloužení účastnické smlouvy. V druhém případě je současně možné uplatnit také body nasbírané v programu T-Mobile Bonus, a získat tak levněji například vybraný nový telefon. Twist sady lze v elektronickém obchodu T-Mobile zakoupit s 5 % slevou. Za doručení produktů objednaných přes eShop zákazníci neplatí nic navíc, přičemž si mohou zvolit jeden ze tří nabízených termínů.

Diskuze (12) Další článek: Operátorské soutěže, akce a bonusy pro tento měsíc

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Samsung C140, Mobil, Akt, Tarif, Eshop

Určitě si přečtěte