T-Mobile: EMS animace

Od května tohoto roku si mohou majitelé vybraných typů mobilních telefonů značky Alcatel a Ericsson stahovat zvonění a obrázky ve formátu EMS. Nyní jsou jim k dispozici také EMS animace. Zákazník si je může uložit do svého mobilního telefonu, kombinovat je s textem či zvoněním a také je použít pro odeslání ve formě EMS zprávy.

EMS animace si uživatel může nechat zaslat do svého telefonu či do telefonu svých známých. Objednávat je lze prostřednictvím WAPu, pomocí SMS odeslané na číslo 5005 nebo přes internet na adrese www.t-zones.cz (pro možnost odeslání z webového rozhraní je nutná registrace do služby t-zones).

Za objednanou EMS animaci zaplatí zákazník 29,80 Kč (včetně DPH). Odeslání SMS a používání WAPu je účtováno dle tarifu zákazníka.

Diskuze (4) Další článek: T-Mobile: Twist Mobil Extra

Témata článku: Mobil, Animace


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70