T-Mobile exkluzivně: vylepšená Motorola Razr2 V8

Jeden z našich pozorných čtenářů upozornil na fakt, že novinka v lednové nabídce T-Mobilu, telefon Motorola Razr2 V8, má ve výčtu technických parametrů jednu zásadní položku jinak, než jsme ji při redakčním testu zjistili my. A protože jde o změnu k lepšímu, neváhali jsme se zeptat přímo u zdroje. Zatímco „obyčejný“ Razr2 V8 má interní paměť o velikosti 480 MB (pro uživatele 425 MB), nabídka T-Mobilu hlásá paměť o velikosti 2 GB! „Ano, máme speciální variantu tohoto modelu. T-Mobile bude v České republice nabízet Motorolu Razr2 V8 s interní pamětí 2 GB.“ ...tolik Jitka Pacolová z tiskového oddělení T-Mobilu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Uživatelské prostředí telefonu prošlo obvyklou customizací (tapety, animaci, loga t-zones u browseru) a byla doinstalována aplikace Mých5, pokud si tedy zákazník aktivuje tarif Mých5, aktivuje se mu i uživatelské rozhraní, tzv. „kolotoč“

Výsledkem této krátké investigace tedy je, že T-Mobile bude (v ceníku je u tohoto telefonu stále ještě poznámka „připravuje se“) v České Republice prodávat vylepšený Razr2 V8. Tato informace sama o sobě by však znamenala jen pramálo bez vztažení k ceně. Pohled do následující tabulky naznačuje, že by mohl T-Mobile prodat mnohem více Razrů V8, než konkurenční dvojice.

operátoruváděná velikost pamětistandardní cenav předplacené sadě
Vodafone480 MB-8 577 Kč
O2480 MB9 995 Kč-
T-Mobile2 GB7 399 Kč-
Diskuze (6) Další článek: Aktuální ceník: slevy nekončí, právě naopak!

Témata článku: Motorola, Operátoři, T-Mobile, Motorola Razr2 V8, Mobil, Motor

Určitě si přečtěte