T-Mobile: fotbalové zápasy do konce března v mobilu zdarma

Již od loňského srpna najdou všichni fotbaloví fanoušci na Videozóně sekci Gambrinus liga. Letos  mohou zákazníci T-Mobilu sledovat celý březen Gambrinus ligu na Videozóně bez poplatku za datové přenosy. Videa je možné sledovat v mobilu buď přes WAP nebo s využitím speciální aplikace Videozóna, kterou si lze stáhnou do přímo telefonu. K dispozici je nejen přehled posledního odehraného kola, ale i všech předchozích. Přehrání videa, stejně jako přenos videodat jsou bezplatné, uživatel zaplatí jen za WAPový provoz podle svého tarifu (pohyb v Menu Videozóna).

Klepněte pro větší obrázek

Zákazníci T-Mobilu mají k šotům z Gambrinus ligy dvě cesty. Buď na domovské stránce t-zones na WAPu zvolí Zprávy/Sport/Fotbal a zde najdou odkaz - Videozóna-fotbal. Druhou možností je stáhnout si do telefonu speciální aplikaci Videozóna. V ní si pak vyberou položku Sport. Videozóna nabízí kromě kompletních sestřihů jednotlivých kol, také rozhovory s trenéry a hlavními aktéry jednotlivých utkání. Kdo si chce otestovat své vědomosti, může vyzkoušet některý z fotbalových kvízů.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Mobil

Určitě si přečtěte

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5