T-Mobile: fotbalové zápasy do konce března v mobilu zdarma

Již od loňského srpna najdou všichni fotbaloví fanoušci na Videozóně sekci Gambrinus liga. Letos  mohou zákazníci T-Mobilu sledovat celý březen Gambrinus ligu na Videozóně bez poplatku za datové přenosy. Videa je možné sledovat v mobilu buď přes WAP nebo s využitím speciální aplikace Videozóna, kterou si lze stáhnou do přímo telefonu. K dispozici je nejen přehled posledního odehraného kola, ale i všech předchozích. Přehrání videa, stejně jako přenos videodat jsou bezplatné, uživatel zaplatí jen za WAPový provoz podle svého tarifu (pohyb v Menu Videozóna).

Klepněte pro větší obrázek

Zákazníci T-Mobilu mají k šotům z Gambrinus ligy dvě cesty. Buď na domovské stránce t-zones na WAPu zvolí Zprávy/Sport/Fotbal a zde najdou odkaz - Videozóna-fotbal. Druhou možností je stáhnout si do telefonu speciální aplikaci Videozóna. V ní si pak vyberou položku Sport. Videozóna nabízí kromě kompletních sestřihů jednotlivých kol, také rozhovory s trenéry a hlavními aktéry jednotlivých utkání. Kdo si chce otestovat své vědomosti, může vyzkoušet některý z fotbalových kvízů.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34