T-Mobile Girls Talk přináší soutěž o mobily

T-Mobile před pár dny spustil novou soutěž o mobilní telefony Sony Ericsson W200i. Soutěž je spjata s propagací služby Girls Talk, která nabízí volání po třetí minutě zdarma (informace o službě najdete zde).

Soutěž probíhá na internetových stránkách T-Mobile, kam stačí napsat půlku věty, která naznačí nějaký příběh k zobrazené fotografii a úkolem dalších čtenářů bude tuto větu dokončit. Kompletní věta, která nakonec získá nejvíce hlasů od návštěvníků stránek, bude prohlášena za vítěznou a původní autor započaté věty i její dokončovatel získají zmíněný mobil.

Pokud se vám ovšem nechce tvořit věty, tak i přesto máte v soutěži šanci. Mobil můžete vyhrát také tak, že k některé větě přidáte komentář, v němž uvedete nejpřesnější odhad počtu minut, který by zabralo probírání tématu po telefonu. Vyhrává odhad, který bude na konci soutěže nejblíže průměru všech odhadů ostatních tipujících.

Soutěžit můžete do 15. července, účast není podmíněna využíváním služeb T-Mobile.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Sony Ericsson W200i, Mobil, Soutěž

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34