T-Mobile: GPS pro firemní zákazníky

Další nabídku určenou pro firemní zákazníky přináší T-Mobile. Je určena všem firemním zákazníkům a platí v období od 1. listopadu do 31. prosince. Ke každé aktivaci tarifu získá zákazník dárek, tedy při přechodu z Twistu či od jiného operátora na některý z tarifů T-Mobilu, nebo při prodloužení smlouvy s některým z telefonů Nokia E50 nebo Nokia E65. Jedná se o GPS modul BT-R800, jenž se vyznačuje bezdrátovým Bluetooth rozhraním a vestavěnou anténou s vysokou citlivostí (158 dBm). S dobíjecí baterií Lithium-ion vydrží více než 12 hodin provozu.

V telefonech Nokia E50 i E65 je nainstalována aplikace, která umí ve spolupráci s GPS přijímačem (po připojení přes Bluetooth) určit zeměpisnou polohu, výšku apod. Dále je možné využít mapy, které jsou zdarma ke stažení na stránce www.nokia.com/maps. Na těchto stránkách je možné dokoupit i navigátor, který pak umožňuje navigaci i s hlasovými povely. Nabídku nelze využít k tarifům pro Internet 4G a Mých5.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, GPS, Nokia E50-1, Nokia E50-2, Nokia E65, Mobil

Určitě si přečtěte

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5