T-Mobile informuje o dostupnosti vánočních tašek Puma

T-Mobile včera rozeslal informace o dostupnosti tašek Puma, které rozdává k vánočním tarifům a kartám Twist. Tašky docházejí, ale oproti informacím v bleskovce, kterou jsme publikovali před dvěma dny, se u Twistu nebudou dodávat jen k vybraným sadám, ale najdete je jen ve značkových prodejnách:

„Zájem zákazníků o vánoční nabídku T-Mobile, jejíž součástí je dárek v podobě brašny Puma, předčil očekávání. Dnešního dne, tedy plných dvaadvacet dní před Štědrým dnem, T-Mobile oznamuje, že došlo k vyčerpání zásoby těchto dárků určených pro Twist sady distribuované prostřednictvím dealerských prodejen.

Dárky budou nadále přibalovány jak ke každé nově uzavřené či prodloužené Účastnické smlouvě, tak ke Twist sadám prodávaným ve vlastních prodejních kanálech T-Mobile - jejich zásoby zatím vyčerpány nebyly. Zájemcům o vánoční dárek i ke Twist sadám tedy stačí navštívit některou ze Značkových prodejen T-Mobile nebo e-shop www.t-mobile.cz/eShop. Služby a zboží z vánoční nabídky je možno přímo u T-Mobile objednat také telefonicky - bezplatně na 800 73 73 73 či v Zákaznickém centru 603 603 603 (4603 ze sítě T-Mobile). Objednávky jsou doručovány společností DHL zdarma až domů. Závěrem musíme připomenout, že nabídka dárku k vánoční nabídce v podobě brašny Puma platí pouze do vyčerpání zásob, proto doporučujeme - neváhejte!“

Diskuze (21) Další článek: Vodafone na ledě: otevírá se tradiční kluziště v Praze a Ostravě

Témata článku: Mobil, Dostupnost, I/O

Určitě si přečtěte