T-Mobile: K nové smlouvě Twist sada jako dárek

Jestliže požádáte o aktivaci libovolného standardního paušálního minutového nebo kreditního tarifu u mobilního operátora T-Mobile, získáte Twist sadu jako vánoční dárek zdarma. Konkrétně se jedná o sadu s telefonem Samsung B100 nebo Samsung B130, který bude k vaší objednávce automaticky přiřazen za pouhou jednu korunu. Nabídka se týká všech nových smluv, jež budou uzavřeny na 24 měsíců.

Postup při objednávce zůstává běžný. Zvolíte si, zda chcete uzavřít dvouletý kontrakt s dotovaným telefonem nebo HIT variantou tarifu, k vaší objednávce bude následně přidán i zmíněný telefon. Uzavřete-li novou účastnickou smlouvu přes e-shop či zákaznickou linku operátora (800 73 73 73 nebo 4603) dostanete telefon Samsung B100, při uzavření smlouvy ve značkové prodejně obdržíte Samsung B130. Standardní prodejní cena telefonů je 699 Kč. SIM karta v Twist sadě obsahuje tarif Mých 5 s přednabitým kreditem ve výši 10 Kč. Účastník, který získal telefon navíc, není oprávněn po dobu minimálně jednoho roku ode dne uzavření smlouvy přejít na tarif Kredit 150, T30, BAV SE, BAV SE s Mých5 nebo na některý z datových tarifů.

Upozorňujeme, že při případném odstoupení od účastnické smlouvy nebo využití HITu na zkoušku je zákazník povinen v souladu s § 457 občanského zákoníku vrátit plnění poskytnuté v souladu s těmito podmínkami, popř. jeho hodnotu (v případě telefonu vypočtenou dle ceníku telefonů aktuálního v okamžiku odstoupení). Nabídka platí pouze do vyčerpání zásob.

Diskuze (5) Další článek: Přivítejte internet v mobilu

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Dárek, Samsung B100, Samsung B130, Mobil, Sad, Sada

Určitě si přečtěte