T-Mobile: končí platnost tarifů Twist Premium a SMS+

K 30. listopadu končí předem ohlášená platnost speciálních předplacených tarifů u mobilního operátora T-Mobile. Jedná se o předplacené tarify Twist Premium a Twist SMS+, které byly nabízeny v rámci speciálních promo-nabídek.

  • Twist Premium je tarif, jehož platnost začala v prosinci před dvěma lety. Tarif nabízí výhodné volání do všech tuzemských sítí za 4,90 Kč/min. a na T-Mobile Nej číslo za 3,40 Kč/min. Textové zprávy přijdou na 2 Kč.
  • Twist SMS+ je tarif určený zejména fanouškům textových zpráv, jedna do vlastní sítě totiž stojí pouhý padesátník a do ostatních sítí 2 koruny. Minuta hovoru do sítě T-Mobile a na Nej číslo je stanovena na 3 Kč, sazba do ostatních sítí je 5,50 Kč/min. Tarif platí od března roku 2006.

TIP: SMS zprávy za 0,50 Kč do vlastní sítě mohou posílat také zákazníci běžných předplacených Twist tarifů v rámci programu Twist Bonus

Od 1. prosince bude všem zákazníkům, kteří používají jeden z výše uvedených tarifů, tento tarif automaticky změněn na Twist Start, jež nabízí volání do všech sítí v ČR za 5,90 Kč/min. a SMS zprávy za 2,90 Kč.

Tarif Twist SMS+ II zůstává nadále v platnosti podle plánu a to až do 31. července 2008.

Diskuze (1) Další článek: O2: plánovaný výpadek sítě CDMA

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Tarif, Platnost, Premium, Mobil

Určitě si přečtěte