T-Mobile konfigurátor: snadné nastavení wapu, MMS, e-mailu a mobilního internetu

Stránku www.konfigurator.cz, kterou provozuje T-Mobile, jsme už před časem na MobilManii zmínili. Tenkrát však nesla jen rady pro nastavení e-mailových klientů v mobilních telefonech. Dnes je to už mnohem lepší, ze stránek si rovnou můžete nechat poslat konfigurační SMS, která v mobilu všechno nastaví sama.

Na webu si vyberete značku a typ mobilu, zvolíte službu, kterou chcete nastavit (MMS, wap, e-mail, internet). Zadáte své telefonní číslo a do políčka vepíšete ověřovací kód, který dostanete v textovce. T-Mobile posléze odešle konfigurační zprávu, pro její otevření musíte na mobilu napsat heslo 1234.

V nabídce je velmi mnoho mobilních telefonů, i těch, které T-Mobile neprodává. Služba je zatím je zcela zdarma, pro jedno číslo ji ale lze využít jen čtyřikrát za měsíc. To by ale nemělo být nijak zásadní omezení.

Podobné služby pro snadné nastavení mobilních datových služeb poskytují i ostatní operátoři a také sami výrobci mobilních telefonů. Jejich přehled jsme připravili do tohoto článku.

Témata článku: Mobilní internet, E-mail, Nastavení, Internet, MMS, Mobil, WAP

Určitě si přečtěte

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81