T-Mobile má právě dnes čtyři miliony zákazníků

Tisková zpráva

Praha 19. dubna 2004 – Krátce po otevření nového sídla v pražských Roztylech se T-Mobile může pochlubit dalším milníkem ve své historii. Právě dnes totiž přivítal čtyřmiliontého zákazníka. Dosáhl tak další významné hranice na cestě stát se jedničkou mezi domácími mobilními operátory.

„Ke konci roku jsme se mohli pochlubit tím, že jsme již podruhé za sebou získali nejvíce nových zákazníků. Nyní jsme se stali dalším velkým operátorem, který poskytuje služby čtyřem milionům lidí. Těší nás to o to více, že konkurence je velmi silná a mobilní telefon má v dnešní době již téměř každý,“ uvádí Roland Mahler, generální ředitel společnosti T-Mobile, a dodává: „Vážíme si každého zákazníka a jeho rozhodnutí být s T-Mobile. Nadále se budeme snažit, abychom byli pro všechny nové i stávající zákazníky symbolem jednoduchosti, spolehlivosti a inspirace.“

Uživatelé sítě T-Mobile vítají širokou nabídku služeb, z nichž si mohou vybrat takové, které nejlépe využijí ve své práci i v soukromí. Druhým rozhodujícím faktorem je cena, za niž vybrané služby pořídí. Funkčnost a kvalita sítě, na niž se lze kdykoliv spolehnout, je potom samozřejmostí, bez níž se předchozí dva požadavky neobejdou.

Ze služeb se v poslední době největší oblibě těší Uvítací tóny. K dnešnímu dni registruje T-Mobile úctyhodných 150 tisíc zákazníků, kteří si již vybrali svoji oblíbenou hudební nahrávku a nahradili jí standardní vyzváněcí tón. Zákazníci přivítali možnost, kdy jim až do konce dubna není účtován žádný měsíční poplatek – každým dnem tak počet nových uživatelů narůstá průměrně o deset až patnáct tisíc.

Z nejnovějších nabídek pro předplacené služby zákazníci ocenili věrnostní program Twist Bonus, díky kterému mohou volat mnohem levněji než doposud. První nabízenou výhodou v rámci tohoto programu je o 50 % výhodnější víkendové volání do vlastní sítě. Do programu se již přihlásilo více než půl milionu majitelů předplacených karet a drtivá většina z nich za necelé dva měsíce od jeho vyhlášení splnila podmínky a o víkendech volá o polovinu výhodněji.

Pro firemní zákazníky připravil T-Mobile nedávno nabídku, díky níž lze rovněž výrazně ušetřit. Jestliže si zájemce k nově uzavřené smlouvě na dva roky přikoupí tarifní zvýhodnění WeekStart, za všechny hovory v rámci sítě TMCZ uskutečněné během prvních tří pracovních dní zaplatí pouhých 0,50 Kč/min. Aktivuje-li si navíc novou kartu do 30. června, nebude až do konce září platit měsíční paušál za využívání WeekStart ve výši 99 Kč. Tyto úspory se dají ještě zvýšit kombinací s Víkend+. Potom zákazník volá za 50 haléřů plných pět dní v týdnu.

Diskuze (43) Další článek: Eurotel spustil Akcelerator pro zrychlení GPRS (oživeno)

Témata článku: Mobil, Mobil m, Mil, Zákaz


Určitě si přečtěte

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

** Konec teorie, často skloňovaná eSIM se v ČR konečně dostává do praxe ** eSIM jsme si poprvé vyzkoušeli u LTE verze hodinek Samsung Galaxy Watch (46mm) ** Jak eSIM vypadá, a jak probíhá její samotná „instalace“?

Martin Chroust | 45

RECENZE: Motorola One — iPhone X s Androidem One

RECENZE: Motorola One — iPhone X s Androidem One

** Střední třída bez zastaralých řešení ** Povedený design dává svou inspiraci hodně najevo ** Zajímavá alternativa, pokud vás Nokie neoslovují

Martin Herodek | 17

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 137

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Nástupce původního modelu Amazfit podražil a vrhá se tak do nelehkého boje s konkurencí, která za příplatek několika stovek, nabízí o hodně víc funkcí.

Ondrej Papánek | 17

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

** Asus vzal útokem nižší střední třídu, když představil Zenfone Max Pro ** Hlavní devízou je 5 000mAh baterie zajišťující dlouhou výdrž ** Výrobce si však vedl velmi dobře i při výběru dalších komponent

Milan Měchura | 52