T-Mobile má wapovou soutěž s řadou zajímavých výher

Soutěž probíhá od 2. do 15. září a lze ji najít ve WAP menu portálu t-zones v sekci Aktuálně. 2. září zde soutěžící najdou nápovědu pro první otázku. Každý druhý den soutěže pak bude k dispozici jedna vědomostní otázka týkající se portálu t-zones. Otázka se v daný den objeví na portálu náhodně v čase mezi 8. a 18. hodinou. Cílem soutěžícího je vystihnout okamžik, kdy se otázka na portálu objeví, a správně ji zodpovědět. V době mezi jednotlivými otázkami bude na portálu zveřejněna nápověda k další soutěžní otázce. Soutěžící, kteří si nápovědu přečtou, tak získají určitý náskok a výhodu před ostatními uživateli. Pokud uživatel odpoví na otázku správně a bude v daný den mezi prvními dvaceti soutěžícími, získává tričko t-zones. Všichni soutěžící, kteří odpověděli správně, tzn. i ti, kteří nebyli mezi prvními dvaceti nejrychlejšími, se mohou dále zúčastnit tipovací soutěže. Odpovědi na tipovací otázku budou vyhodnoceny na závěr soutěže a hráči, kteří se nejvíce přiblíží skutečnosti, vyhrávají Twist sadu s telefonem Siemens MT50; pro další nejúspěšnější soutěžící jsou připraveny bundy a sportovní tašky T-Mobile. V případě nerozhodného výsledku mezi několika soutěžícími vyhrává ten, kdo daný tip provedl během konání soutěže jako první.

Každý zákazník sítě T-Mobile se může zúčastnit libovolného počtu kol ze soutěže (celkem 7). V každém z nich může odpovídat na vědomostní otázku týkající se portálu t-zones pouze jednou. V každém z těchto kol však může uvést svůj tip v rámci tipovací otázky. Při závěrečném vyhodnocení budou brány v úvahu všechny tipy uživatele, nicméně cenu v tipovací soutěži může získat pouze jednu.

Průběžný seznam výherců v každém kole bude zveřejňován na internetových stránkách www.t-zones.cz. Vyhodnocení tipovací části soutěže bude provedeno po jejím skončení a jména výherců zveřejněna opět na www.t-zones.cz. Všichni výherci budou navíc kontaktováni Infolinkou T-Mobile. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší 18 let.

Diskuze (4) Další článek: T-Mobile zlevnil volání a textovky u tarifu Twist Extra

Témata článku: Siemens MT50, Mobil, Soutěž, WAP, Mobil m

Určitě si přečtěte