T-Mobile Magic Moments: nová akce k fotbalovému Euru

T-Mobile právě uvádí novou službu k fotbalovému mistrovství Euro 2004, které se koná v Portugalsku. Služba se jmenuje Magic Moments, ale protože na večírku všichni odmítají pracovat, nedostali jsme zatím mnoho oficiálních podrobností. A tak jsme si je našli, protože stejnou službu už na konci dubna uvedl rakouský T-Mobile.

Pokud se podmínky nebudou lišit, od 24. května budou moci zákazníci T-Mobilu posílat na speciální číslo obrázkové zprávy s tématikou evropského šampionátu (možná bude stačit jen fotbal obecně). Z těchto obrázků budou posléze zákazníci volit ty nejlepší a jejich autoři vyhrají zájezd do Lisabonu na turnaj. Obrázky – zatím nevíme, jestli jen vybrané, nebo všechny – se budou promítat na velkoplošných obrazovkách umístěných na stadiónech.

Témata článku: Akce, EU, Mobil

Určitě si přečtěte

iPhone 8 v akci. Není to jen zbytečná předehra k iPhonu X

iPhone 8 v akci. Není to jen zbytečná předehra k iPhonu X

** Ano, takhle má vypadat evoluce iPhonu. ** Klasické dilema zda upgradovat nebo ještě počkat naboural iPhone X. ** Je levnější a má argumenty. Osmička je iPhone, který dává smysl.

12.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan, Michlovský Jakub | 131

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44