T-Mobile Magic Moments: nová akce k fotbalovému Euru

T-Mobile právě uvádí novou službu k fotbalovému mistrovství Euro 2004, které se koná v Portugalsku. Služba se jmenuje Magic Moments, ale protože na večírku všichni odmítají pracovat, nedostali jsme zatím mnoho oficiálních podrobností. A tak jsme si je našli, protože stejnou službu už na konci dubna uvedl rakouský T-Mobile.

Pokud se podmínky nebudou lišit, od 24. května budou moci zákazníci T-Mobilu posílat na speciální číslo obrázkové zprávy s tématikou evropského šampionátu (možná bude stačit jen fotbal obecně). Z těchto obrázků budou posléze zákazníci volit ty nejlepší a jejich autoři vyhrají zájezd do Lisabonu na turnaj. Obrázky – zatím nevíme, jestli jen vybrané, nebo všechny – se budou promítat na velkoplošných obrazovkách umístěných na stadiónech.

Témata článku: Akce, EU, Mobil, Mobil m

Určitě si přečtěte

Black Friday: Slevy už dávno neplatí jen v pátek [přehled akcí]

Black Friday: Slevy už dávno neplatí jen v pátek [přehled akcí]

** Nákupní šílenství Black Friday letos začíná už několik dní dopředu. ** V tomto článku budou přibývat zajímavé akce, na které narazíme. ** Účastní se české e-shopy, ale nezapomeneme ani na Čínu.

24.  11.  2017 | Kůžel Filip | 56

Dnes je největší nákupní svátek. Argumenty pro a proti nakupování z Číny

Dnes je největší nákupní svátek. Argumenty pro a proti nakupování z Číny

** Nakupujete na čínských e-shopech? Proč ano/ne? ** Stěžejním pro-argumentem je cena, takže se zabýváme spíše riziky. ** Také máme pár tipů od prostého kabelu po elektrickou koloběžku.

11.  11.  2017 | Kůžel Filip, Puk Jaromír | 28