T-Mobile: malá revoluce v dotování mobilů

T-Mobile: malá revoluce v dotování mobilů

T-Mobile od března chystá velké změny v politice dotovaných telefonů. Stejně jako třeba u Eurotelu bude cena mobilu záviset na měsíční útratě, ke které se při podepsání smlouvy zavážete. Obecně platí, že čím víc si měsíčně troufnete provolat, tím za mobil zaplatíte méně. Výši úvazku je ale nutné pečlivě zvážit, protože celý rok na ni nebudete moci sáhnout. A kdybyste měsíčně provolali méně, stejně zaplatíte celou smluvenou částku.

Od 1. března se také mění aktivační poplatek. T-Mobile konečně končí s nesmyslnými „pokutami“ kolem tří a půl tisíce korun, cena aktivace nyní bude jednotná a rozumně nízká: 99 Kč včetně DPH. Platí v případě pořízení dotovaného telefonu, při přechodu z Twistu na tarif, při aktivaci tarifů s doplňkem Hit, programu Student atd.

Při koupi telefonu za zvýhodněnou cenu je ale navíc nutné složit vratnou zálohu ve výši 1 500 Kč. Při dobré platební morálce se ale zákazníkovi po třech měsících vrátí.

Zaslechli jsme také, že méně příznivé zprávy čekají zákazníky T-Mobilu, kteří si budou chtít pořídit nový telefon v rámci programu Extra. Zde se od března bude výrazně zdražovat. Podrobnosti ale zatím neznáme.

51 komentářů

Nejnovější komentáře

  • BoroBoro 27. 2. 2005 20:07:18
    To je xakru tak těžké poděkovat když už jste to...
  • bojler, bojler 27. 2. 2005 17:29:17
    Pokud ti prijde normalni platit za to, ze budes moct nakoupit nakou...
  • Majk, Majk 27. 2. 2005 16:43:36
    To je docela logicke, proc by eurotel daval volny minuty nekomu,kdo nevola...

komerční sdělení

Komerční sdělení