T-Mobile MDA Compact III: stále kompaktní a s integrovanou GPS

Operátor T-Mobile připravil pro své zákazníky nástupce oblíbeného Compactu. Za novým MDA Compact III se skrývá přístroj HTC Artemis. Těšit se tak můžete na malý kapesní počítač s velkým dotykovým displejem a sadou funkčních kláves, které dominuje rolovací kolečko. Nechybí ani tlačítko pro vyvolání nabídky Start a tlačítko pro potvrzení/zrušení. Ovládání jednou rukou bez použití pera proto nic nebrání. Jen při zadávání znaků zřejmě bude nutné sáhnout po stylusu.

Klepněte pro větší obrázek 
HTC Artemis neboli MDA Compact III

Nejnovější Compact je vybaven QVGA dotykovým displejem, dvoumegapixelovým fotoaparátem, Bluetooth, slotem pro microSD karty, podporou Wi-Fi, datovými přenosy GPRS a EDGE třídy 10 a dokonce i GPS přijímačem. Dalším překvapením je FM rádio. Přístroj je schopný pracovat v sítích GSM všech čtyř pásem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
MDA Compact III se prezentoval na veletrhu IFA

Přístroj pracuje samozřejmě pod vládou operačního systému Windows Mobile 5, kterému slouží procesor Texas Instruments OMAP 850 na frekvenci 200 MHz, 128 MB paměti ROM a 64 MB paměti RAM.

Přístroj se na trh dostane ještě před Vánoci. Nejprve zřejmě u německého T-Mobilu a posléze v dalších zemích, tedy i u nás.

Zdroj: Unwired

Témata článku: GPS, T-Mobile MDA Compact, T-Mobile MDA Compact III, Mobil m, Mobil

Určitě si přečtěte

Xiaomi Amazfit: Nadějný start zabíjí chybějící podpora [fotorecenze]

Xiaomi Amazfit: Nadějný start zabíjí chybějící podpora [fotorecenze]

** Xiaomi Huami Amazfit se začínají prodávat za 4 500 Kč ** Má vestavěnou GPS a až týdenní výdrž ** Mohou být konkurencí pro věhlasný sporttester Garmin Fénix?

26.  7.  2017 | Měchura Milan | 18

Garmin Forerunner 35 Optic: levné chytré hodinky, které vás důkladně proměří [recenze]

Garmin Forerunner 35 Optic: levné chytré hodinky, které vás důkladně proměří [recenze]

** Recenze cenově dostupných značkových hodinek s GPS ** Průběžně měří kroky, srdeční tep a upozorňují na notifikace z telefonu ** Jsou malé, lehké a mají dlouhou výdrž

17.  1.  2017 | Polesný David | 40

Keškaři z celého světa znovu prohledají střední Moravu

Keškaři z celého světa znovu prohledají střední Moravu

11.  12.  2016 | E15.cz , Bruner Štěpán | 1