T-Mobile: mobilní internet na měsíc zdarma

T-Mobile pro své zákazníky připravil možnost vyzkoušení internetových zvýhodnění Surf+ a Surf&Mail+ na první měsíc zdarma. Nabídka platí až do konce června a jen pro první aktivace těchto služeb na vašem telefonním čísle. Že by inspirace podobnou, ale přece jen širší nabídkou od Vodafonu?

Obě dvě zvýhodnění umožňují neomezené surfování po libovolných wapových či webových stránkách z mobilního telefonu. Pro návštěvu vybraných stránek můžete použít běžný prohlížeč vašeho telefonu nebo si lze zdarma stáhnout prohlížeče web´n´walk (PDA/MDA, Symbian) nebo web ´n´walk light (java). Pro nastavení datového profilu využijte Konfigurátor a zvolte nastavení profilu Internet nebo Wap.

ZvýhodněníAktivaceDeaktivaceSMS zašlete na
Surf+GPRS A SRFGPRS D SRF4603
Surf&Mail+GPRS A SAMGPRS D SAM4603

TIP: Aktivujte si vybrané zvýhodnění nejlépe druhý den po začátku vašeho zúčtovacího období. Dostanete tak téměř dva měsíce využívaní služby bezplatně. Princip bezplatného využívání je totiž takový, že se do něj započítává načaté vyúčtovací období plus celé další

T-Mobile myslí také na uživatele předplacených služeb, tito zákazníci mají rovněž možnost vyzkoušet si Twist Surf+ zdarma na 14 dní. Běžný týdenní poplatek je pro tyto zákazníky 39 Kč.

Vybrané zvýhodnění můžete například využít pro neomezené surfování po wapových stránkách serveru MobilMania (wap.mobilmania.cz) či pro stahování her do svého telefonu a nemusíte mít strach o vaši peněženku. Aktivaci i deaktivaci můžete uskutečnit pomocí rozhraní Můj T-Mobile, na bezplatné zákaznické lince 4603 či formou SMS:

ZvýhodněníMěsíční poplatekInternetE-mailFUPRychlost po dosažení FUP
Surf+117,81 Kčneomezené surfování v mobilue-maily webových služeb, Postm@n50 MB16 kb/s
Surf&Mail+236,81 Kčneomezené surfování v mobilue-maily přes POP3/SMTP a IMAP100 MB16 kb/s

Důležité body z podmínek:

  • Připojení je uskutečňováno pomocí technologie GPRS nebo EDGE, k síti Internet až o rychlosti 236,8 kb/s
  • K připojení můžete využít mobilní telefon nebo PDA/MDA zařízení s aplikacemi pracujícími na protokolech http, https, WAP nebo FTP takto:

a) K přístupu na jakékoliv WAP stránky prohlížečem vestavěným v telefonu

b) K přístupu na jakékoliv internetové WEB stránky prohlížečem věstavěným nebo doinstalovaným do telefonu

c) Ke čtení emailových zpráv prostřednictvím poštovního klienta věstaveného v telefonu. U zvýhodnění Surf+ je tento přístup omezen na službu Postm@n, která měla být spuštěna 12. února

  • Pro čtení emailu v rámci zvýhodnění Surf&Mail+ lze používat libovolné emailové služby prostřednictvím SMTP/POP3/IMAP klienta vestavěného v mobilním telefonu
  • Pro čtení emailu v rámci zvýhodnění Surf+ lze používat službu „Postm@n přes POP3“ prostřednictvím SMTP/POP3 klienta vestavěném v telefonu. Tento klient musí být nastaven pro využití služby Postm@n. Datový přenos při čtení emailových zpráv mimo službu Postm@n je u Surf+ zpoplatněn podle běžných sazeb.
  • FUP se vždy uplatňuje na celé zúčtovací období. Po dosažení 90% a 100% limitu je zákazník informován formou SMS
  • Deaktivace služby je možná nejdříve po 30 dnech od aktivace
  • Zvýhodnění nelze využívat v roamingu
  • Surf+ ani Surf&Mail+ nelze využívat k připojení v rámci aplikací pro instant messaging a VoIP, tedy například ICQ či Skype
  • Zákazníci, kteří si tato zvýhodnění aktivovali do 11. prosince 2007 platí původní ceník

Kompletní podmínky si můžete přečíst zde.

Diskuze (35) Další článek: E-mailový strašák: pozor na virus, zničí váš mobil, SIM a zruinuje kapsu

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Mobilní internet, Mobil m, Mobil, Internet, Měsíc

Určitě si přečtěte