T-Mobile Můj limit: abyste neplatili víc, než chcete

T-Mobile Můj limit: abyste neplatili víc, než chcete

T-Mobile zítra nabídne novou službu s názvem Můj limit. Podobně jako u Oskarova Flexilimitu, i zde jde o možnost nastavit u paušálních programů měsíční částku, na jejíž provolání vás operátor upozorní textovkou.

Minimální výše limitu je 100 Kč, maximální 9 999 Kč, přičemž jde o částku nad používaný paušál. Hranici lze nastavit prostřednictvím infolinky nebo samoobslužných kanálů: přes SMS nebo t-zones.

Za službu Můj limit se neplatí žádný aktivační ani měsíční poplatek. T-Mobile vám ale naúčtuje každou SMS o dosažení limitu a také každou změnu nastavené hranice (i tu první). V obou případech zaplatíte 5,95 Kč.

Tip: přečtěte si o nové službě T-Mobilu pro volání mezi blízkými


Tisková zpráva

Tarifním zákazníkům, které občas nepříjemně překvapí výše účtu za telefon, může ulehčit život služba Můj limit. Ta umožňuje nastavení měsíčního limitu – částky, kterou chce zákazník utratit nad svůj paušál. Na dosažení hranice je uživatel upozorněn SMS zprávou. Limit lze nastavit i na dalších kartách, které jsou vedeny v rámci jednoho Vyúčtování služeb (Partner, členové skupiny Moji blízcí…).

„Služba Můj limit je vhodná také pro ty zákazníky, kteří chtějí přejít z předplacené karty na paušál, a bojí se, aby neztratili kontrolu nad svým účtem,“ komentuje Dvorjančanský.

Limit u vlastní karty je možno nastavit na Infolince T-Mobile 4603 ( zde je také možné nastavit limit i na další karty) či prostřednictvím samoobslužných kanálů - služby Můj T-Mobile na WAPu nebo přes SMS. Minimální výše limitu je 100 Kč, maximální 9 999 Kč. Zákazník neplatí žádný měsíční paušál za službu, účtováno je pouze nastavení, popř. změna limitu (5,95 vč. DPH) a případná SMS o dosažení limitu (5,95 vč. DPH).

14 komentářů

Nejnovější komentáře

  • NetGogo 4. 3. 2005 4:17:19
    Mam firemni tarif a jak na t-zones, tak na plechovy hube je kulovy!
  • Pavlis 1. 3. 2005 9:11:42
    Když mám ke své mateřské kartě ještě "partnera", tak když to nastavím na...
  • Pavel 28. 2. 2005 22:33:01
    To SNAD není pravda ? Nebo ANO?

komerční sdělení

Komerční sdělení