T-Mobile nabídne svým firemním zákazníkům 50 % kreditu navíc

Firemní zákazníci T-Mobilu získají od února za své peníze něco navíc. Každý podnikatel nebo společnost, která od 1. února uzavře u T-Mobile smlouvu k některému z kreditních tarifů, získá bonus 25 procent kreditu na 2 roky. V případě, že zájemce sáhne po variantě HIT, která automaticky nabízí o 20 procent vyšší kredit, získá v rámci této nabídky bonus rovných 50 procent kreditu zdarma.

Pokud nový firemní zákazník zařadí SIM kartu do Privátní sítě, nebude za ni platit pravidelný měsíční paušál opět po dobu 2 let. Volání v rámci firemních čísel je účtováno zvýhodněnou sazbou 1,50 Kč bez DPH/min. (1,79 Kč s DPH/min.)

Kredit navíc a služba Privátní síť zdarma je určena nejen pro nové, ale i pro stávající zákazníky. Pokud současní firemní klienti uzavřou další smlouvu k některému z kreditních tarifů, budou moci využívat až padesátiprocentního bonusu a služby Privátní síť s měsíčním paušálem zdarma po dobu šesti měsíců. Uvedená nabídka platí od 1. února do 31. března 2008.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Kredit, Mobil

Určitě si přečtěte

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4