T-Mobile nabídne svým firemním zákazníkům 50 % kreditu navíc

Firemní zákazníci T-Mobilu získají od února za své peníze něco navíc. Každý podnikatel nebo společnost, která od 1. února uzavře u T-Mobile smlouvu k některému z kreditních tarifů, získá bonus 25 procent kreditu na 2 roky. V případě, že zájemce sáhne po variantě HIT, která automaticky nabízí o 20 procent vyšší kredit, získá v rámci této nabídky bonus rovných 50 procent kreditu zdarma.

Pokud nový firemní zákazník zařadí SIM kartu do Privátní sítě, nebude za ni platit pravidelný měsíční paušál opět po dobu 2 let. Volání v rámci firemních čísel je účtováno zvýhodněnou sazbou 1,50 Kč bez DPH/min. (1,79 Kč s DPH/min.)

Kredit navíc a služba Privátní síť zdarma je určena nejen pro nové, ale i pro stávající zákazníky. Pokud současní firemní klienti uzavřou další smlouvu k některému z kreditních tarifů, budou moci využívat až padesátiprocentního bonusu a služby Privátní síť s měsíčním paušálem zdarma po dobu šesti měsíců. Uvedená nabídka platí od 1. února do 31. března 2008.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Kredit, Zákaz, Mobil, Firemní zákazník

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34