T-Mobile nabízí firmám volání za 50 haléřů

Uvádět nové služby 1. dubna je trochu hloupý nápad. Pokud si z nás ale nedělá apríl samotný T-Mobile, můžete následující tiskové zprávě věřit.

Volejte až pět dní v týdnu za pouhých 50 haléřů

• Se zvýhodněním WeekStart firemní zákazníci volají první tři pracovní dny v týdnu za 50 haléřů
• Uživatelé nových karet aktivovaných do 30. června platí po několik měsíců nulový paušál

Tisková zpráva, Praha 1. duben 2004 – Od dnešního dne nabízí T-Mobile svým zákazníkům z řad firem možnost ještě více ušetřit na hovorném. Pokud si k nově uzavřené smlouvě na dva roky přikoupí tarifní zvýhodnění WeekStart, za všechny hovory v rámci sítě TMCZ uskutečněné ve dnech pondělí, úterý a středa zaplatí pouhých 0,50 Kč/min. Navíc ti zákazníci, kteří si aktivují novou kartu do 30. června, nebudou až do 30. září platit měsíční paušál za využívání WeekStart ve výši 99 Kč.

„Jak naznačil úspěch obdobné služby Víkend+, naši zákazníci tento typ tarifních zvýhodnění vítají,“ říká obchodní ředitel T-Mobile Miroslav Rakowski a doplňuje: „Sleva na volání do domácí sítě během tří pracovních dní může přinést výrazné úspory, které se dají ještě zvýšit kombinací s Víkend+. Zákazník tak volá za pouhých 50 haléřů plných pět dní v týdnu.“

Tarifní zvýhodnění WeekStart si může aktivovat každý firemní zákazník, který uzavře s T-Mobile novou smlouvu na dva roky. Za měsíční paušál WeekStart ve výši 99 Kč jej pak minuta hovoru v rámci sítě TMCZ během tří prvních pracovních dní v týdnu vyjde na 50 haléřů.

Zvýhodnění WeekStart lze kombinovat se službou Víkend+. V rámci měsíčního poplatku ve výši 118 Kč za obě zvýhodnění tak zákazník může volat za padesátník za minutu celých 5 dní v týdnu.

Pozn.: Všechny ceny uvedené ve zprávě jsou bez DPH.

Témata článku: Mobil, Hal, Volání