T-Mobile nabízí lístky na Hip Hop Kemp se třetinovou slevou

Největší český „urban culture“ festival – Hip Hop Kemp na konci srpna opět ovládne Hradec Králové. I letos akci přináší hudební portál t-music. Hlavními hvězdami letošního ročníku budou The Roots, Atmosphere + Brother Ali a Pharoahe Monch. Pro své zákazníky má T-Mobile připraveny výhody v podobě lístků se slevou ve svém internetovém obchodě, esemeskovou soutěž o vstupenky, speciální t-music zone a další.

Lístky v Bonus katalogu, nebo se slevou v eShopu

Všichni věrní zákazníci T-Mobile najdou v Bonus katalogu vstupenky na festival. Ty si budou moci účastníci věrnostního programu T-Mobile Bonus pořídit za své nasbírané body.

Další možnost, jak levně nakoupit lístky, čeká na zákazníky T-Mobile v eShopu. Od pondělka 7. července jsou vstupenky k dispozici za zvýhodněných 600 korun. Standardní cena v předprodeji přitom činí 950 korun. K tomu, aby zájemce mohl využít tuto nabídku, potřebuje jediné – být klientem T-Mobile. Jeden zákazník si může koupit pouze jednu vstupenku. Za akční cenu je k dispozici celkem 600 lístků.

SMS soutěž

Kdo nestihne nákup za zvýhodněnou cenu, nebo by rád ušetřil na vstupném, může zkusit své štěstí v SMS soutěži. Na www.t-music.cz/hiphopkemp se budou moci všichni zákazníci T-Mobile utkat o 50 lístků. Na pětadvacet nejúspěšnějších čekají nejen dvě vstupenky, ale i možnost navštívit zákulisí festivalu včetně setkání s vybranou kapelou.

t-music zone

Nejen k relaxaci mohou všichni festivaloví účastníci využít speciální t-music zone. V ní si budou moci bezplatně zasurfovat prostřednictvím služby Internet 4G. Nebude chybět velmi oblíbený koutek, kde bude možné si dobít nejen baterku telefonu, ale i kredit. Hosté si budou moci dát zápas ve stolním fotbalu nebo si odnést nezbytnou festivalovou výbavu, jako sedáky a pláštěnky.

Zákazníci T-Mobile bude moci využít také bezplatný informační SMS kanál, který bude odběratele zásobovat veškerými novinkami z festivalu. Stačí poslat jen SMS ve tvaru +TMUSIC na telefonní číslo 4616 a novinky o festivalovém dění, programu a jeho změnách poputují přímo do mobilu.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34