T-Mobile nabízí notebook za korunu nebo internetový tarif za polovinu

T-Mobile se začátkem nového měsíce přichází s nabídkou pro zájemce o připojení k internetu. Od 1. října nabízí operátor nový laptop i s modemem či expres kartou v akční nabídce za jednu korunu. Kdo už počítač má, může si pořídit internetový tarif s 50procentní slevou na paušál až na půl roku, podle toho, na jak dlouho se k odebírání dat prostřednictvím služby 4G T-Mobilu upíše.

Notebook a 4G karta od koruny

Notebook HP 6735s za korunu si mohou pořídit zájemci ode dneška ve Značkových prodejnách T-Mobile. K tomu si mohou vybrat jedno z datových zařízení pro připojení k internetu podle uzavřené smlouvy. Kdo se upíše na dva roky k užívání tarifu Internet Premium, může získat za jednu korunu 4G modem (UMTS-TDD, EDGE, GPRS) nebo modem Huawei E220 (pouze technologie EDGE a GPRS). S laptopem lze za zvýhodněnou cenu pořídit i Option Express datovou kartu (EDGE) či novinku 4G USB modem. Tato nabídka platí do vyprodání zásob.

Na notebooku je již předinstalován t-mobilí software pro připojení k internetu přes modem web’n‘walk Manager. Cena za notebook plus datové zařízení je konečná. Zákazník při uzavření smlouvy složí zálohu podle výše zvoleného tarifu, tato záloha mu bude po třech měsících automaticky vrácena na běžný účet. V následující tabulce přehledně vidíte, kolik za kombinaci notebooku s různými modemy pod jednotlivými internetovými tarify zaplatíte.

Internet 4G tarifNotebook HP Compaq 6735s +
modem Huawei E2204G modemOption Express Card4G USB modemMěsíční paušál
Internet Premium1 Kč1 Kč999 Kč4 499 Kč1188,81
Internet Standard3 499 Kč4 499 Kč4 499 Kč8 499 Kč831,81
Internet Basic8 499 Kč12 499 Kč747,81

Notebook HP Compaq 6735s je osazen procesorem AMDSempron SI-40 (2,0 GHz, 512 KB L2 cache) spolu s operační pamětí 1 GB. Širokoúhlý displej s úhlopříčkou 15,4" s lesklým povrchem má rozlišení WXGA. Ve výbavě nechybí DVD vypalovačka s dvouvrstvým zápisem, kapacita pevného disku je 120 GB.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
HP Compaq 6735s

HP Compaq 6735s umožňuje připojení pomocí Bluetooth a Wi-Fi. V nabídce instalovaných programů a aplikací je k dispozici T-Mobile web‘n‘walk manager pro snadné připojení k internetu, antivirový program Avast Professional 4.7 CZ (60 denní zkušební verzi), Microsoft Office 2007 (60denní zkušební verzi) a další.

Sleva na internet

Kdo už počítač vlastní, může využít druhé nabídky T-Mobile, kterou je sleva na internetový tarif. Každý zákazník, který uzavře do konce roku smlouvu na dobu určitou k některému z tarifů pro Internet 4G, získá v případě dvouletého kontaktu na půl roku slevu 50 procent z pravidelného měsíčního paušálu. To například u tarifu Internet 4G Premium dělá měsíčně 594,41 Kč, takže za půl roku může uživatel ušetřit přes tři a půl tisíce korun. Kdo si zvolí jednoroční smlouvu, bude platit poloviční paušál po dobu tří měsíců.

Diskuze (13) Další článek: Letecké snímky Googlu: celá ČR bude ve vysokém rozlišení

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Note, Tarif, Internet, Mobil, Snadné připojení, Pol, Notebook, Běžný účet

Určitě si přečtěte