T-Mobile: nová služba pro levné volání mezi blízkými

T-Mobile: nová služba pro levné volání mezi blízkými

T-Mobile od zítřka nabídne novou službu Moji blízcí, se kterou si budou moci účastníci až pětičlenné skupiny volat mezi sebou levněji než obvykle: přesně za minutovou sazbu 2,26 Kč. Podmínkou ale je, aby všechna tato čísla byla vedena pod jednou osobou nebo firmou – tedy na jednom vyúčtování.

Aktivace služby je až do konce května za korunu, potom bude stát 119 Kč. Karty programu Happy Partner, které lze do služby Moji blízcí také zařadit, neplatí žádný měsíční paušál. Ostatní karty přijde levnější volání na 46,40 Kč měsíčně. Tyto ostatní karty ale musí využívat některý z předepsaných tarifů. Kromě zmíněného Happy Partner to jsou programy T 30, T 80, T 250, T 500, Profi 100 (včetně variant Hit) a Tarif Student. Pozor ovšem na to, že zvýhodněná sazba platí až po provolání volných minut.

Skupinu je třeba založit prostřednictvím infolinky 4603. Její správa, přidávání a odhlašování členů, je potom možná i prostřednictvím SMS nebo na t-zones.

Tip: přečtěte si také o nové službě T-Mobile Můj limit, se kterou můžete zjistit, zdali se svým paušálním programem nevoláte víc, než byste chtěli


Tisková zpráva

S novou službou Moji blízcí si mohou účastníci až pětičlenné skupiny volat za zvýhodněnou cenu 1,90 Kč/min (2,26 Kč vč. DPH 19%). Stačí, když jednotlivá čísla/smlouvy členů skupiny jsou převedena pod jednu osobu (rodné číslo či IČ). V takto vytvořené skupině si účastníci volají za zvýhodněnou sazbu automaticky, není třeba uvádět žádné speciální předčíslí (jako např. u miniVPN). Skupina si může zvolit takový způsob vyúčtování, který jí vyhovuje – může být společné, vystavené na osobu, pod níž jsou jednotlivé smlouvy převedeny, či individuální pro každého účastníka.

Služba Moji blízcí je určena rezidenčním i firemním zákazníkům T-Mobile. Ti, kteří si službu aktivují do 31.5. 2005, za aktivaci zaplatí místo běžných 100 Kč pouhou jednu korunu (1,19 Kč vč. DPH 19%).

Podmínkou využití nové služby je užívání některého z vybraných paušálních programů T 30, T 80, T 250, T 500, Profi 100 (včetně HIT variant), Tarif Student a Happy Partner. Skupinu lze založit snadno, prostřednictvím Infolinky T-Mobile 4603. Přihlašovat a odhlašovat členy a získávat informace o stavu skupiny lze nejen na Infolince, ale i formou SMS nebo prostřednictvím služby Můj T-Mobile na Internetových či wapových stránkách t-zones.cz. Zvýhodněná sazba volání je účtována po vyčerpání volných minut.

Témata článku: Služba

20 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Antares, Antares 1. 3. 2005 8:43:40
    Přesně tak, ty jejich "výhodné" služby jsou na nic. A když člověk...
  • stukie 28. 2. 2005 21:44:52
    holt s TM drzi zasady, slevu nechci zadarmo
  • coolio, coolio 28. 2. 2005 18:00:13
    Ne tak docela - Oskar má sice lepší nabídku, ale čísla musí být také na...
Určitě si přečtěte

ReLive vytvoří úžasnou animaci vaší vyjížďky. Pro video nemusíte hnout ani prstem

ReLive vytvoří úžasnou animaci vaší vyjížďky. Pro video nemusíte hnout ani prstem

** Průlet satelitní mapou, cedule, fotky, základní statistiky ** Službu ReLive stačí spárovat se Stravou či Garminem ** Pak dostanete mail, že je video z vaší jízdy hotové

25.  5.  2017 | Kůžel Filip | 13


komerční sdělení

Komerční sdělení