T-Mobile: nové podmínky pro tarif Twist Home

Již na konci října jsme vám přinesli informaci o tom, že speciální předplacený tarif T-Mobile Twist Home bude prodloužen na neurčito, ale teprve před několika dny došlo k aktualizaci všeobecných podmínek na stránkách operátora.

Podmínky pro využívání tarifu se mírně změnily. Pokud tarif Twist Home stále využíváte, můžete se nyní zapojit do věrnostního programu Twist Bonus, který nabízí za dobití určité částky během aktuálního měsíce, výhody na měsíc následující. Probíhající výhodou jsou dopolední SMS do vlastní sítě za padesát haléřů. Podrobnosti o tomto věrnostním programu najdete zde. Věrnostní program tak nyní konečně funguje pro všechny předplacené tarify.

Tarif Twist Home nabízí levné volání do vybraných zahraničních zemí prostřednictvím služby T-Mobile I-Call, volání v České republice je za jednotnou cenu, rovněž tak SMS a MMS.

Sazby tarifu Twist Home
Volání do všech sítí v ČR5,50 Kč
SMS3,40 Kč
MMS10,00 Kč
T-Mobile I-Call pro vybrané destinace
Slovensko- pevné sítě3,90 Kč
Slovensko- mobilní sítě6,90 Kč
Bulharsko7,90 Kč
Moldavsko6,90 Kč
Rusko, Ukrajina6,90 Kč
Čína6,90 Kč
Vietnam7,90 Kč
Předplacené SIM karty s tarifem Twist Home již operátor v standardním prodeji nenabízí, nadále jsou ovšem využívány „jiné“ prodejní kanály, které lépe dokáží oslovit menšiny cizinců na našem území, na které je tento tarif zaměřený. Pokud máte o SIM kartu s tímto tarifem zájem, je možné, že bude k sehnání u menších prodejců či v bazarech. Běžná cena SIM karty je 249 Kč a to včetně přednabitého kreditu ve výši 50 Kč.

Diskuze (19) Další článek: O2 nabízí beta mapy zdarma

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Home, Tarif, Mobil

Určitě si přečtěte