T-Mobile: Nový tarif Twist SMS+ II

T-Mobile začal od 20. dubna nabízet nový speciální tarif s názvem Twist SMS+ II. Tato limitovaná edice Twist SIM karet je dostupná pouze v rámci promoakce a není volně prodejná. SIM karty obsahují počáteční kredit 20 Kč.

Pokud se vám poštěstí nový tarif získat, tak vás hlavně potěší cena za odesílanou textovou zprávu do sítě T-Mobile, která je stanovena na padesát haléřů. Za SMS zprávy do ostatních sítí zaplatíte rovné 2 Kč. Volání na Twist NEJ číslo a do pevných sítí přináší sazbu 3 Kč/min, při telefonování do všech ostatních mobilních sítí v ČR dáte 5,50 Kč/min. Ostatní ceny jsou shodné s tarifem Twist ProSMS.

Platnost tarifu vyprší 31. července 2008, poté bude automaticky převeden na tarif Twist ProSMS. V průběhu tohoto období není možné tento tarif převést na jiný předplacený Twist tarif, možnost převedení na jakýkoliv paušální tarif ovšem zůstává. Podrobnější podmínky pro využívání tarifu si můžete přečíst zde.

Již podle názvu lze poznat, že tento tarif navazuje na předešlý tarif Twist SMS+, který byl nabízen od počátku loňského března rovněž ve speciální promoakci a jehož platnost skončí letos v listopadu. Tarif nabízel stejné sazby za volání i SMS jako jeho letošní varianta.

Diskuze (12) Další článek: Fujitsu Siemens Amilo Pro V3525: je libo Skype uprostřed parku?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Mobil, Nový tarif, Tarif

Určitě si přečtěte