T-Mobile: Nový tarif Twist SMS+ II

T-Mobile začal od 20. dubna nabízet nový speciální tarif s názvem Twist SMS+ II. Tato limitovaná edice Twist SIM karet je dostupná pouze v rámci promoakce a není volně prodejná. SIM karty obsahují počáteční kredit 20 Kč.

Pokud se vám poštěstí nový tarif získat, tak vás hlavně potěší cena za odesílanou textovou zprávu do sítě T-Mobile, která je stanovena na padesát haléřů. Za SMS zprávy do ostatních sítí zaplatíte rovné 2 Kč. Volání na Twist NEJ číslo a do pevných sítí přináší sazbu 3 Kč/min, při telefonování do všech ostatních mobilních sítí v ČR dáte 5,50 Kč/min. Ostatní ceny jsou shodné s tarifem Twist ProSMS.

Platnost tarifu vyprší 31. července 2008, poté bude automaticky převeden na tarif Twist ProSMS. V průběhu tohoto období není možné tento tarif převést na jiný předplacený Twist tarif, možnost převedení na jakýkoliv paušální tarif ovšem zůstává. Podrobnější podmínky pro využívání tarifu si můžete přečíst zde.

Již podle názvu lze poznat, že tento tarif navazuje na předešlý tarif Twist SMS+, který byl nabízen od počátku loňského března rovněž ve speciální promoakci a jehož platnost skončí letos v listopadu. Tarif nabízel stejné sazby za volání i SMS jako jeho letošní varianta.

Diskuze (12) Další článek: Fujitsu Siemens Amilo Pro V3525: je libo Skype uprostřed parku?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Mobil, Tarif, Nový speciál, Nový tarif


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39