T-Mobile: Nový tarif Twist SMS+ II

T-Mobile začal od 20. dubna nabízet nový speciální tarif s názvem Twist SMS+ II. Tato limitovaná edice Twist SIM karet je dostupná pouze v rámci promoakce a není volně prodejná. SIM karty obsahují počáteční kredit 20 Kč.

Pokud se vám poštěstí nový tarif získat, tak vás hlavně potěší cena za odesílanou textovou zprávu do sítě T-Mobile, která je stanovena na padesát haléřů. Za SMS zprávy do ostatních sítí zaplatíte rovné 2 Kč. Volání na Twist NEJ číslo a do pevných sítí přináší sazbu 3 Kč/min, při telefonování do všech ostatních mobilních sítí v ČR dáte 5,50 Kč/min. Ostatní ceny jsou shodné s tarifem Twist ProSMS.

Platnost tarifu vyprší 31. července 2008, poté bude automaticky převeden na tarif Twist ProSMS. V průběhu tohoto období není možné tento tarif převést na jiný předplacený Twist tarif, možnost převedení na jakýkoliv paušální tarif ovšem zůstává. Podrobnější podmínky pro využívání tarifu si můžete přečíst zde.

Již podle názvu lze poznat, že tento tarif navazuje na předešlý tarif Twist SMS+, který byl nabízen od počátku loňského března rovněž ve speciální promoakci a jehož platnost skončí letos v listopadu. Tarif nabízel stejné sazby za volání i SMS jako jeho letošní varianta.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Nový tarif, Tarif, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34