T-Mobile: nový tarifní doplněk Pevná+

T-Mobile začne od 1. února nabízet nové tarifní zvýhodnění s názvem Pevná+. Je určeno pro zákazníky s měsíčním paušálem. Měsíčně za něj zaplatí 58,30 Kč a potom budou moci celý den volat do pevné sítě za 1,19 Kč/min.

Doplněk Pevná+ si mohou aktivovat i zákazníci T-Mobilu, kteří využívají tarifní zvýhodnění Hit. Aktivace je bezplatná, stačí zavolat na infolinku T-Mobilu, dá se ale provést i přes internetovou službu Můj T-Mobile nebo prostřednictvím SMS. V tomto posledním případě je třeba na číslo 4603 poslat textovku ve tvaru PEP A.

Ovšem pozor, zvýhodněná sazba pro volání na pevnou linku se začne uplatňovat až po provolání volných minut. Je zde také nevýhodné účtování, kdy první dvě minuty zaplatíte celé a poté se platí po celých minutách. Na tento způsob účtování jsme ale zvyklí od pevných operátorů, proto víc vadí, že s doplňkem Pevná+ platí formát 120+60 i pro hovory do pevné sítě uskutečněné v rámci volných minut.

Možnost aktivace doplňku Pevná+ skončí 31. května 2005, službu ale budete samozřejmě moci využívat i dál.

Diskuze (57) Další článek: Motorola E398 se bude prodávat i mimo T-Mobile

Témata článku: Pevná, Mobil, Tarif, Nový tarif


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9