T-Mobile: nový výhodnější roaming

Tisková zpráva

• S Relax Roamingem už nemusíte porovnávat operátory v jednotlivých zemích
• Balíčky Dovolená a Evropa přinášejí volné minuty jak na příchozí, tak odchozí hovory
• MMS z celého světa pouze za 8,20 Kč (bez DPH)

Praha 31. květen 2004 –  Stále více Čechů cestuje každoročně do zahraničí, ať už za prací či odpočinkem. Mít mobilní telefon v batohu přináší pocit bezpečí, a mobil se tak pro mnoho lidí stává neodmyslitelným společníkem na cestách. Očekávaná výše prázdninového telefonního účtu se však může stát noční můrou. Může, ale nemusí – s novým roamingem od T-Mobile už jsou obavy zbytečné. Operátor přichází s dvěma novinkami - výrazným zjednodušením roamingových tarifů a balíčky Dovolená a Evropa, kdy zákazník získá určitý počet volných minut na příchozí i odchozí hovory v zahraničí, a může tak volat již od 9,90 Kč/min.

Nový Relax roaming dělí svět do 4 oblastí: 1. Slovensko, 2. Evropa (kromě Ruska a Ukrajiny), 3. Rusko, Ukrajina, Afrika, Asie, Austrálie a Oceánie, Severní Amerika a 4. Jižní a Střední Amerika. Ze sítí všech operátorů v dané zemi volá zákazník za stejné ceny, které navíc nejsou závislé na aktuálních kurzech měn. Cestovatel tak nemusí porovnávat operátory v jednotlivých zemích a předem přesně ví, za kolik volá.

Podle místa, kam cestuje, si zákazník aktivuje buď jednodušší Relax Holiday roaming (pro oblasti 1 a 2) či plnohodnotný Relax roaming. V obou případech je aktivace bezplatná, pouze u plnohodnotného roamingu je v určitých případech nutno složit depozitum 5000 Kč. Aktivaci Relax Holiday roamingu lze provést formou SMS, na infolince 4603 či prostřednictvím služby Můj T-Mobile (původně Profil) na t-zones či wapu. Navíc je tento typ roamingu automaticky aktivován u všech nově prodaných SIM karet . O aktivaci plnohodnotného Relax roamingu zákazník získá informace na Infolince T-Mobile či ve Značkové prodejně T-Mobile.

Ceny odchozí hovory příchozí hovory SMS *MMS
Oblast 1 29,75 Kč 14,28 Kč 8,33 Kč 9,76 Kč
Oblast 2 41,65 Kč 23,80 Kč 9,52 Kč 9,76 Kč
Oblast 3 59,50 Kč 47,60 Kč 10,71 Kč 9,76 Kč
Oblast 4 107,10 Kč 71,40 Kč 15,47 Kč 9,76 Kč

*platí pro odchozí MMS pro období 1.6. – 30.9.2004

Pozn. redakce: k cenám v tabulce jsme už připočítali DPH

K novému Relax roamingu si zákazník může přikoupit některý z balíčků Dovolená či Evropa,  s nimiž za jednorázovou cenu získá určitý počet volných minut jak pro příchozí, tak odchozí hovory. Cena za minutu volání v roamingu je tak ještě výhodnější.

V době od 1. 6. do 30. 9. 2004 nabízí T-Mobile za 99 Kč balíček Dovolená, s nímž zákazníci získají 10 volných minut pro volání z/do ČR a po dané zemi. Balíček lze využívat po 2 měsíce ode dne aktivace, a to v zemích, které patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím: Chorvatsko, Kypr, Maďarsko, Itálie, Portugalsko, Řecko, Slovensko, Španělsko a Tunisko.

V rámci průběžně nabízeného balíčku Evropa získá zákazník 15 volných minut za 375 Kč. Minuta volání do/z ČR a po dané zemi tak uživatele vyjde na 25 Kč. Balíček opět platí po 2 měsíce ode dne aktivace a lze jej využít ve všech zemích oblastí 1 a 2.

Všechny ceny kromě tabulky jsou bez DPH 19%


MobilMania komentuje

Na první pohled se nejedná o žádnou bombu, zejména příchozí hovory jsou oproti Oskarovi stále velmi drahé a ceny za odchozí nám při rychlé kontrole připadají spíš stejné než výhodnější. Zatím nerozumíme informacím o „akčních“ cenách MMS, protože jsou stejně jako dnes.

Celou nabídku je ale nutné pečlivě posoudit a o novém Relax roamingu ještě připravíme samostatný článek.

Diskuze (14) Další článek: Nová funkce programu Mobiledit: snadné hlasování do SuperStar

Témata článku: Roaming, Holiday roaming, Mobil

Určitě si přečtěte