T-Mobile: nový výhodnější roaming

T-Mobile: nový výhodnější roaming

Tisková zpráva

• S Relax Roamingem už nemusíte porovnávat operátory v jednotlivých zemích
• Balíčky Dovolená a Evropa přinášejí volné minuty jak na příchozí, tak odchozí hovory
• MMS z celého světa pouze za 8,20 Kč (bez DPH)

Praha 31. květen 2004 –  Stále více Čechů cestuje každoročně do zahraničí, ať už za prací či odpočinkem. Mít mobilní telefon v batohu přináší pocit bezpečí, a mobil se tak pro mnoho lidí stává neodmyslitelným společníkem na cestách. Očekávaná výše prázdninového telefonního účtu se však může stát noční můrou. Může, ale nemusí – s novým roamingem od T-Mobile už jsou obavy zbytečné. Operátor přichází s dvěma novinkami - výrazným zjednodušením roamingových tarifů a balíčky Dovolená a Evropa, kdy zákazník získá určitý počet volných minut na příchozí i odchozí hovory v zahraničí, a může tak volat již od 9,90 Kč/min.

Nový Relax roaming dělí svět do 4 oblastí: 1. Slovensko, 2. Evropa (kromě Ruska a Ukrajiny), 3. Rusko, Ukrajina, Afrika, Asie, Austrálie a Oceánie, Severní Amerika a 4. Jižní a Střední Amerika. Ze sítí všech operátorů v dané zemi volá zákazník za stejné ceny, které navíc nejsou závislé na aktuálních kurzech měn. Cestovatel tak nemusí porovnávat operátory v jednotlivých zemích a předem přesně ví, za kolik volá.

Podle místa, kam cestuje, si zákazník aktivuje buď jednodušší Relax Holiday roaming (pro oblasti 1 a 2) či plnohodnotný Relax roaming. V obou případech je aktivace bezplatná, pouze u plnohodnotného roamingu je v určitých případech nutno složit depozitum 5000 Kč. Aktivaci Relax Holiday roamingu lze provést formou SMS, na infolince 4603 či prostřednictvím služby Můj T-Mobile (původně Profil) na t-zones či wapu. Navíc je tento typ roamingu automaticky aktivován u všech nově prodaných SIM karet . O aktivaci plnohodnotného Relax roamingu zákazník získá informace na Infolince T-Mobile či ve Značkové prodejně T-Mobile.

Ceny odchozí hovory příchozí hovory SMS *MMS
Oblast 1 29,75 Kč 14,28 Kč 8,33 Kč 9,76 Kč
Oblast 2 41,65 Kč 23,80 Kč 9,52 Kč 9,76 Kč
Oblast 3 59,50 Kč 47,60 Kč 10,71 Kč 9,76 Kč
Oblast 4 107,10 Kč 71,40 Kč 15,47 Kč 9,76 Kč

*platí pro odchozí MMS pro období 1.6. – 30.9.2004

Pozn. redakce: k cenám v tabulce jsme už připočítali DPH

K novému Relax roamingu si zákazník může přikoupit některý z balíčků Dovolená či Evropa,  s nimiž za jednorázovou cenu získá určitý počet volných minut jak pro příchozí, tak odchozí hovory. Cena za minutu volání v roamingu je tak ještě výhodnější.

V době od 1. 6. do 30. 9. 2004 nabízí T-Mobile za 99 Kč balíček Dovolená, s nímž zákazníci získají 10 volných minut pro volání z/do ČR a po dané zemi. Balíček lze využívat po 2 měsíce ode dne aktivace, a to v zemích, které patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím: Chorvatsko, Kypr, Maďarsko, Itálie, Portugalsko, Řecko, Slovensko, Španělsko a Tunisko.

V rámci průběžně nabízeného balíčku Evropa získá zákazník 15 volných minut za 375 Kč. Minuta volání do/z ČR a po dané zemi tak uživatele vyjde na 25 Kč. Balíček opět platí po 2 měsíce ode dne aktivace a lze jej využít ve všech zemích oblastí 1 a 2.

Všechny ceny kromě tabulky jsou bez DPH 19%


MobilMania komentuje

Na první pohled se nejedná o žádnou bombu, zejména příchozí hovory jsou oproti Oskarovi stále velmi drahé a ceny za odchozí nám při rychlé kontrole připadají spíš stejné než výhodnější. Zatím nerozumíme informacím o „akčních“ cenách MMS, protože jsou stejně jako dnes.

Celou nabídku je ale nutné pečlivě posoudit a o novém Relax roamingu ještě připravíme samostatný článek.

Témata článku: Roaming

14 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Tomáš 2. 6. 2004 16:50:42
    toto není dnešní zpráva...jste nějak pozadu s aktualizací.....
  • Milan 1. 6. 2004 14:10:07
    T-Mobile neposkytuje slevu zadarmo, ze ano.
  • Milan 1. 6. 2004 14:01:41
    Pokud budete hodne volat mistne (odchozi mistni hovory), muze byt pro vas...
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Pozor, uprostřed Evropy číhá roamingová past

Pozor, uprostřed Evropy číhá roamingová past

** Vyrážíte do Alp? Dejte pozor, aby váš mobil nechytil signál ze Švýcarska ** Vodafone je pranýřován za zdražení... ** ...ale O2 a T-Mobile byli drazí už před tím

25.  6.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení